3:4
1:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - SK Alien Nation Černošice 4:6
1. Jiří Stránský, 9. Jáchym Ondráček, 10. Kryštof Vlasta, 21. Denis Josef Horák - 2. Matěj Jarkovský, 4. Matěj Preuss, 6. Oliver Blaho, 9. Filip Kovařík, 14. Erik Formánek, 20. Lukáš Zejda; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Ondřej Bekešský; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Josef Lochman 4 - Roman Ševčík 2; po třetinách: 3:4, 1:2;
26:00
Střely ve 2. části: 2:4
26:00
21:36
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:32
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB White
20:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #97 Simon Menke (4:6).
19:47
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #3 Lukáš Zejda, asistoval #6 Filip Kovařík (3:6).
19:07
Timeout SK Alien Nation Černošice
19:07
Vyloučen hráč #91 Marek Rösler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za špatné střídání.
13:52
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #15 Erik Formánek bez asistence (3:5).
13:33
Vyloučen hráč #21 Marek Dlask družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hrubost.
13:00
13:00
Střely v 1. části: 4:6
13:00
09:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #26 Kryštof Vlasta, asistoval #14 Matouš Vítek (3:4).
08:34
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #6 Filip Kovařík, asistoval #3 Lukáš Zejda (2:4).
08:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Jáchym Ondráček bez asistence (2:3).
05:42
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #14 Oliver Blaho, asistoval #15 Erik Formánek (1:3).
03:31
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #16 Matěj Preuss, asistoval #17 Matěj Jarkovský (1:2).
01:48
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #17 Matěj Jarkovský, asistoval #14 Oliver Blaho (1:1).
00:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #22 Jiří Stránský, asistoval #27 Filip Repš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Ondřej Bekešský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Alien Nation Černošice:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Josef Lochman; hráči v poli: Marek Dlask, Marek Rösler, Jáchym Ondráček, Denis Josef Horák, Jiří Stránský