2:0
4:1
- : -

FbŠ Bohemians B - TEXAS LONGHORNS DDM P6 11:2
6. František Zub, 6. Jan Ješetický, 7. Patrick Smutný, 8. Patrick Smutný, 9. Štěpán Pacal, 16. Patrick Smutný, 19. Patrick Smutný, 27. František Zub, 27. Jan Ješetický, 29. Matěj Gubien, 34. František Zub - 12. Michal Havlíček, 29. Lukáš Bulíř; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Svatopluk Kněžour 1, Vojtěch Knobloch 5 - Tomáš Véle 27; po třetinách: 5:1, 2:0, 4:1;
35:26
Vyloučen hráč #80 Jan Ješetický družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
33:26
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 František Zub, asistoval #42 Jakub Gavenda (11:2).
28:56
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #82 Lukáš Bulíř, asistoval #23 Petra Gregorová (10:2).
28:25
Timeout FbŠ Bohemians B
28:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #92 Matěj Gubien, asistoval #23 Svatopluk Kněžour (10:1).
26:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #80 Jan Ješetický, asistoval #94 Patrick Smutný (9:1).
26:01
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 František Zub, asistoval #36 Matouš Michalko (8:1).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 10:1
24:00
22:20
Vyloučen hráč #22 Maxmilián Bursík družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:48
Střídání brankáře. Nový brankář #44 Vojtěch Knobloch družstva FbŠ Bohemians B
18:48
Vyloučen hráč #6 Adam Neugebauer družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání.
18:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #37 Vojtěch Procházka (7:1).
15:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #18 Vojtěch Pecha (6:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 9:2
12:00
11:57
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček, asistoval #16 Vangelis Zingopis (5:1).
08:07
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #46 Štěpán Pacal, asistoval #48 František Zub (5:0).
07:47
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #80 Jan Ješetický (4:0).
06:58
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #94 Patrick Smutný bez asistence (3:0).
05:50
05:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 František Zub, asistoval #22 Maxmilián Bursík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS DDM P6:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Svatopluk Kněžour; hráči v poli: Matouš Michalko, Vojtěch Drahota, Vojtěch Procházka, Jan Ješetický, Patrick Smutný