2:3
5:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - DDQ Florbal Chomutov 8:5
9. Jiří Mutínský, 34. Michal Klápa, 40. Michal Strachota, 51. Michal Klápa, 53. Jan Lang, 55. Michal Strachota, 56. Michal Klápa, 60. Jan Lang - 32. Tomáš Novotný, 37. Erich Kellermann, 39. Petr Linc, 49. Jakub Štěrba, 52. Jakub Štěrba; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Daniel Váradi 22 - Jan Štěpánek 19; po třetinách: 1:0, 2:3, 5:2;
Komentář domácích Kratochvíl Martin (Asistent trenéra):
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 13:11
60:00
59:59
Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
59:47
Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
59:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang bez asistence (8:5).
58:29
Klápa otřel míček o tyč
57:01
Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:15
Novotný netrefil prázdnou branku
55:53
Už to vypadalo, že Strachota bude nahrávat na Ježka, místo toho si ovšem vybral na druhé straně Klápu, který opět nedal gólmanovi šanci
55:52
Timeout DDQ Florbal Chomutov
55:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (7:5).
54:28
Strachota teď povozil hostujícího obránce na kolotoči a poté si nic nedělal ani z gólmana a Vary vedou
54:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #55 Michal Klápa (6:5).
52:05
Chomutovská obrana si zápas komplikuje chybami v obraně, nyní opět nechala volného Langa, který se mohl vybrat kam to pošle a nakonec uklidil do šibenice
52:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang, asistoval #19 Adam Zahraj (5:5).
51:50
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #13 Tomáš Novotný (4:5).
51:30
Dobrý zákrok Váradiho
50:19
Vyloučen hráč #28 Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
50:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Michal Klápa, asistoval #53 Vojtěch Ježek (4:4).
49:59
Smolka na poslední chvíli sebral Melíškovi gól
48:06
Úplně volný Štěrba na pravém křídle bez problémů trefuje
48:05
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (3:4).
39:10
Ježek neotálel z rozehrávkou standartní situace a křižnou přihrávkou našel Strachotu, který se z podobných pozic nemýlí
39:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #53 Vojtěch Ježek (3:3).
38:29
Pěkná a rychlá kombinace Kellermanna s Lincem posílá Chomutov poprvé do vedení
38:28
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #92 Daniel Kellermann (2:3).
38:01
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
36:34
Špatný blok domácí obrany využívá Kellermann a opět srovnává
36:33
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:2).
35:23
Linc teď basebollově míří daleko od branky
33:36
Odražený míček si našel Strachota, který se neunáhlil, posunul na Klápu a ten střílí nechytatelně pod břevno
33:35
31:57
Nicklasovi to zatím nelepí, již odruhé mu míček sjel
31:02
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #18 Jiří Šafařovský (1:1).
29:23
Hosté hrají v plném počtu
27:23
Bernas dohrál u mantinelu Zavadila a půjde si odpočinout na trestnou lavici
27:22
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:59
Strachota zavezl míček za hostující branku, kde ho dvacet vteřin udržel a nepustil tak Chomutov do nějaké šance
18:39
Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.