2:0
4:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 9:2
3. Marek Bräuer, 10. Matyáš Šindler, 13. Marek Matejčík, 25. Rostislav Gattnar, 28. Jakub Hubálek, 42. Rostislav Gattnar, 51. Adam Delong, 58. Rostislav Gattnar, 59. Adam Delong - 3. Filip Hrabal, 59. David Medek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Denis Jasiok 17 - Miroslav Steiger 19; po třetinách: 3:1, 2:0, 4:1;
58:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #65 Adam Zubek (9:2).
58:34
Ještě jeden zásah na každé straně
58:16
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #13 David Medek, asistoval #23 Filip Hrabal (8:2).
57:35
Na zlomené hokejky je to srovnáno, teď ji u buly rozflákal Broja
57:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (8:1).
52:17
Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:25
Další střela R. Gattnara mířila do vinklu ale Steigerova pravačka byla na tomtéž místě
50:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jiří Besta (7:1).
50:23
Tak dlouhe se chodí se džbánem pro vodu.. až je jí dost.. Deli se tak dlouho pokoušel protrhnout střeleckou smůlu, až mu to po Bestově příhře vyšlo
46:11
Nehila vystřelil přes obránce ale Jasiok si situaci pohlídal
43:49
Matejčík před brankou nedosáhl na Šindlerovu přihrávku, poté zastavuje únik Hrabala
41:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (6:1).
39:12
Vyloučen hráč #76 Vít Máček družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
35:45
Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #13 Rostislav Gattnar (5:1).
27:53
K Hubymu se na středu dostal odražený míček a vítkovický hráč měl plno času a prostoru uklidit ho k tyči
27:36
Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
25:54
Návštěva dnes není žádná sláva, všichni asi doma zdobí kapry nebo pečou vánoční stromky
24:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #17 Jan Šebesta (4:1).
17:38
Nehy zachraňoval situaci na hraně vysoké hokejky ale podobných puštěných situací už tu bylo dneska víc
15:52
Teď pár útoků nahoru-dolů
14:25
Siďák na M. Gattnara ale ten jen vyprášil betony Steigera
12:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #24 Denis Jasiok (3:1).
12:39
Tohle ušlo, dlouhý výhoz Jasioka za obranu posílá Matejčík ze vzduchu od břevna do kasy
11:02
Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:40
Hrabal z otočky do pravé tyčky
09:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #55 Jakub Hubálek (2:1).
09:46
Šindy po příhře Hubyho využívá nápor doomácích
09:07
Znovu sám Grich před Jasiokem, vítkovický gólman jeho frístajl vychytal
07:35
Grich se nejprve prosadil v situaci 1 na 1, ve druhé podobné situaci proti Jasiokovi mu to už nevyšlo
06:20
Jednička domácích teď zamkla hosty na jejich polovině ale ani Deli Steigera nepřekonal
04:12
R. Gattnar ani ve spolupráci s Matejčíkem míček do branky nedostal
02:50
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #97 Jakub Grich (1:1).
02:50
Na Bräuerovu vedoucí branku odpovídá z brejku Hrabal
02:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #18 Ondřej Sidunov (1:0).