2:6
2:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Torpedo Havířov B 6:13
1. Tomáš Daniš, 8. Tomáš Daniš, 13. Tomáš Daniš, 16. Rolf Franke, 35. Tomáš Daniš, 36. Kamil Šešulka - 9. Martin Schulhauser, 10. Jakub Vyvial, 11. Martin Schulhauser, 12. Jakub Vyvial, 14. Richard Michalík, 15. Richard Michalík, 17. Martin Schulhauser, 18. Michal Kajpuš, 24. Marek Cihelka, 24. Pavel Kožušník, 29. Pavel Kožušník, 29. Martin Schulhauser, 32. Michael Kolarz; rozhodčí: Jakub Palowski - Vít Morkes; vyloučení: 4:3; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jiří Kábrt ? - Karel Marek ?; po třetinách: 2:4, 2:6, 2:3;
36:00
35:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Kamil Šešulka, asistoval #8 Tomáš Daniš (6:13).
34:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #19 Otto Kubiš (5:13).
31:29
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #4 Michael Kolarz, asistoval #11 Jakub Kantor (4:13).
30:42
Vyloučen hráč #8 Marian Wožniak družstva Torpedo Havířov B na 2 minuty za sekání.
29:27
Vyloučen hráč #15 Jiří Darda družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
28:46
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #10 Pavel Kožušník (4:12).
28:03
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #6 Marek Cihelka (4:11).
27:53
Vyloučen hráč #37 Jakub Sysala družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
25:09
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kowal družstva Torpedo Havířov B na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:00
24:00
23:48
23:22
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #6 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (4:9).
17:55
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #23 Michal Kajpuš, asistoval #9 Martin Gvožď (4:8).
17:31
Vyloučen hráč #8 Tomáš Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
16:28
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #6 Marek Cihelka (4:7).
15:36
Vyloučen hráč #23 Michal Kajpuš družstva Torpedo Havířov B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Rolf Franke bez asistence (4:6).
14:58
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #17 Richard Michalík, asistoval #12 Jakub Vyvial (3:6).
13:49
12:40
12:00
12:00
11:35
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #12 Jakub Vyvial, asistoval #6 Marek Cihelka (2:4).
10:33
09:36
08:58
Vyloučen hráč #13 Rolf Franke družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
08:26
07:18
00:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #37 Jakub Sysala (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Palowski a Vít Morkes.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov B:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jiří Kábrt; hráči v poli: Jiří Darda, Rolf Franke, Kamil Šešulka, Michal Trunkát, Tomáš Daniš