1:1
3:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 6:6
4. Tomáš Linart, 4. David Kusz, 15. Tomáš Linart, 25. David Kusz, 26. Jonáš Juřík, 33. Tomáš Linart - 1. Tomáš Petřvalský, 4. Kryštof Poruba, 9. David Procinger, 9. David Procinger, 23. Tomáš Blinka, 27. David Procinger; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - René Nieslanik; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Dostál ? - Sven Hanslián ?; po třetinách: 2:4, 1:1, 3:1;
36:00
34:46
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
32:24
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
32:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Tomáš Linart, asistoval #13 Jonáš Juřík (6:6).
31:52
Vyloučen hráč #25 Richard Marinič družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:41
Vyloučen hráč #26 Matouš Kozel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
26:32
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #28 Dominik Vašek (5:6).
26:15
Vyloučen hráč #3 David Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Jonáš Juřík bez asistence (5:5).
24:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 David Kusz bez asistence (4:5).
24:00
24:00
22:01
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Blinka bez asistence (3:5).
14:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Tomáš Linart, asistoval #12 Adam Myslikovjan (3:4).
12:00
12:00
08:48
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger bez asistence (2:4).
08:35
Vyloučen hráč #13 Tomáš Blinka družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
08:00
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #99 Kryštof Poruba (2:3).
05:14
Vyloučen hráč #12 Adam Myslikovjan družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
03:47
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Kryštof Poruba bez asistence (2:2).
03:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 David Kusz, asistoval #12 Adam Myslikovjan (2:1).
03:40
Vyloučen hráč #26 Matouš Kozel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
03:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Tomáš Linart, asistoval #16 Josef Raška (1:1).
00:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #65 Tomáš Petřvalský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Bartoš a René Nieslanik.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Sven Hanslián; hráči v poli: David Procinger, Dominik Vašek, Tomáš Blinka, Matouš Kozel, Richard Marinič