1:2
1:3
- : -

FBC Intevo Třinec - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 4:8
1. Jan Bajtek, 7. Vojtěch Lazar, 22. Ondřej Olszar, 30. Filip Stryczek - 7. Matouš Kozel, 8. Matěj Rozkošný, 11. Tomáš Blinka, 13. David Procinger, 20. Adam Kopecký, 29. Tomáš Blinka, 30. Tomáš Blinka, 32. David Procinger; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Matěj Veverka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Kobielusz ? - Sven Hanslián ?; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:3;
36:00
31:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #38 Adam Kopecký (4:8).
29:28
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Blinka bez asistence (4:7).
29:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Filip Stryczek, asistoval #24 Ondřej Olszar (4:6).
28:04
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Blinka, asistoval #68 David Procinger (3:6).
24:00
24:00
21:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Ondřej Olszar bez asistence (3:5).
19:24
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #38 Adam Kopecký, asistoval #23 Fabio Thurnheer (2:5).
12:44
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #69 Matěj Rozkošný (2:4).
12:00
12:00
10:46
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Blinka, asistoval #69 Matěj Rozkošný (2:3).
07:40
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Matěj Rozkošný, asistoval #23 Fabio Thurnheer (2:2).
06:24
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #26 Matouš Kozel bez asistence (2:1).
06:12
Vyloučen hráč #55 Tomáš Polok družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:03
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Vojtěch Lazar, asistoval #15 Pavel Sikora (2:0).
00:42
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Jan Bajtek, asistoval #70 Daniel Otruba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Vašňovský a Matěj Veverka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Sven Hanslián; hráči v poli: David Procinger, Matěj Rozkošný, Fabio Thurnheer, Tomáš Petřvalský, Radim Sačko