3:1
5:2
- : -

FBC TIGERS PORUBA - FBC ORCA KRNOV 9:5
6. Matyáš Kulich, 17. Matyáš Kulich, 23. Adam Žákovský, 23. Ondřej Birke, 28. Ondřej Birke, 31. Jiří Kuchař, 31. Ondřej Birke, 33. Matyáš Kulich, 34. David Mintěl - 8. Sebastian Tököli, 10. Petr Kozák, 20. Štěpán Imrich, 25. Denis Petkovský, 32. Jan Šupák; rozhodčí: Petr Popala - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Luzar ?, Marek Kubánek ? - Matěj Konečný ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 5:2;
36:00
33:47
Vyloučen hráč #30 Filip Janošec družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:16
Timeout FBC ORCA KRNOV
33:16
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #13 David Mintěl, asistoval #21 Albert Švindrych (9:5).
32:47
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #47 Matyáš Kulich, asistoval #49 Tomáš Vlček (8:5).
31:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #71 Jan Šupák, asistoval #14 Denis Petkovský (7:5).
31:03
Vyloučen hráč #49 Tomáš Vlček družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za špatné střídání.
30:23
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #25 Ondřej Birke, asistoval #49 Tomáš Vlček (7:4).
30:05
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #2 Jiří Kuchař, asistoval #13 David Mintěl (6:4).
27:45
24:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Denis Petkovský, asistoval #31 Šimon Mamula (4:4).
24:00
24:00
22:55
22:44
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #12 Adam Žákovský, asistoval #21 Albert Švindrych (3:3).
19:14
Neskutečně si vyjel obrácne z Krnova, hráč číslo 29, a vypálil neuvěřitelnou střelu a trefil anču.
19:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #29 Štěpán Imrich, asistoval #23 Sebastian Tököli (2:3).
17:32
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Marek Kubánek družstva FBC TIGERS PORUBA
16:09
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #47 Matyáš Kulich, asistoval #21 Albert Švindrych (2:2).
12:00
12:00
09:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #89 Petr Kozák, asistoval #29 Štěpán Imrich (1:2).
09:18
Padá gól do branky tigers a Albert Švindrych se vzteká na spoluhráče, který měl mít tuto gólovou přihrávku pod palcem
07:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #23 Sebastian Tököli, asistoval #14 Denis Petkovský (1:1).