1:2
0:5
- : -

Hippos Žďár n/S. - emro SK Jihlava 3:9
11. Šimon Poul, 14. Matěj Březina, 27. Radim Svatoň - 3. Hynek Jirků, 7. Matěj Voslář, 16. Hynek Jirků, 17. Viktor Cakl, 33. Ondřej Chovanec, 35. Matěj Voslář, 36. Matěj Voslář, 39. Hynek Jirků, 42. Matěj Voslář; rozhodčí: Jan Barimov - Daniel Kršek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Jakub Kuba ? - Ondřej Janák ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:5;
45:00
44:57
Vyloučen hráč #2 Matěj Partl družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:01
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #88 Hynek Jirků (3:9).
39:17
Vyloučen hráč #89 Matěj Březina družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
38:08
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #88 Hynek Jirků, asistoval #50 Milan Svoboda (3:8).
35:46
Timeout Hippos Žďár n/S.
35:46
34:29
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #77 Viktor Cakl (3:6).
32:06
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #99 Ondřej Chovanec, asistoval #22 Matěj Zatočil (3:5).
30:00
30:00
29:33
Vyloučen hráč #52 Vítek Pospíchal družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
29:33
Vyloučen hráč #50 Milan Svoboda družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
26:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #16 Radim Svatoň, asistoval #91 Lukáš Koukal (3:4).
24:20
Vyloučen hráč #99 Ondřej Chovanec družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
16:39
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #77 Viktor Cakl, asistoval #3 Matěj Voslář (2:4).
15:11
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #88 Hynek Jirků, asistoval #77 Viktor Cakl (2:3).
15:00
15:00
13:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Matěj Březina, asistoval #16 Radim Svatoň (2:2).
10:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Šimon Poul, asistoval #11 Jakub Krejčí (1:2).
09:54
Vyloučen hráč #88 Hynek Jirků družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
06:09
02:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Barimov a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů emro SK Jihlava: brankář: Ondřej Janák; hráči v poli: Viktor Cakl, Hynek Jirků, Matěj Voslář, Milan Svoboda, Marek Formáček
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Kuba; hráči v poli: Radim Svatoň, Lukáš Koukal, Vítek Pospíchal, Adam Březina, Matěj Březina