0:6
- : -
FbC Plzeň

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FbC Plzeň 3:10
10. Daniel Hrůza, 13. Adam Dvořák, 14. Daniel Hrůza - 4. Jaroslav Konopík, 6. Jiří Varta, 8. Jaroslav Konopík, 21. Vojtěch Mrvík, 43. Vojtěch Mrvík, 44. Jaroslav Konopík, 45. Josef Váchal, 50. Jaroslav Konopík, 57. Vít Pešek, 58. Jaroslav Konopík; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 4:4; využití: 1:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Hejný 22 - Matouš Eret 23; po třetinách: 3:3, 0:1, 0:6;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Dnes si mohlo zahrát 6 dorostenců. Díky naší marodce nasbírali nové zkušenosti. Mrzí mě ta bramboračka ve třetí třetině. Blahopřeji soupeři k vítězství a těším se až budeme v juniorské sestavě.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Dnešní zápas jsme odmakali, až na výpadek v první třetině. kdy jsme si mysleli, že to půjde samo. Jsem rád, že nám vychází natrénované situace a že se držíme v týmovém duchu. Až na vyhrocený závěr děkuji všem zúčastněným.
60:00
Střely ve 3. části: 6:12
60:00
59:57
Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:57
Vyloučen hráč #18 Filip Šíp družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
58:14
Jez jez hosté asi sjíždějí vodu, že je stále hlásí, ale nicméně kontrolují hru.
57:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (3:10).
56:47
Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #4 Vít Pešek bez asistence (3:9).
50:00
Domácí už to budou mít hodně složité, ale ne nerealné.
49:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #55 Václav Hajšman (3:8).
48:40
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:33
Domácí chtějí, ale hosté hrají velmi důsledně a precizně
45:55
Marek Čáp si sjednal respekt v brankovišti!
45:20
Zvoní tyč za Hejným
44:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #76 Josef Váchal, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (3:7).
43:40
Dvě rychlé branky hostů sráží domácí
43:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík bez asistence (3:6).
42:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (3:5).
28:56
Domací Hejný podržel v samostatném nájezdu domácí a zápas tak pokračuje bez změny skore
28:55
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #4 Vít Pešek.
25:40
Hosté se velmi dobře ubránili a soupeře moc k ničemu nepustili
23:11
Velká příležitost pro domácí borce!
23:10
Vyloučen hráč #83 Václav Jankovec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:59
Domácí opět v přesilovce dobívají
21:32
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #24 Jaroslav Konopík (3:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:14
20:00
19:06
Vyloučen hráč #63 Dominik Suchan družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:44
Domácí jsou rázem ve varu a máme tu úplně jiný obrázek hry.
13:34
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #29 David Prokop (3:3).
12:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #63 Dominik Suchan (2:3).
10:33
Branka hostů byla docílena nedovoleným způsobem, proto rozhodčí rozpažil. Zcela správně
09:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:3).
08:14
Technický přestupek hostů dává šanci domácím zachytit zápas ještě v začátku
08:13
Vyloučen hráč #53 Ondřej Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
07:39
Domácím se vstup do zápasu moc nedaří. Hosté působí daleko živějším dojmem.
07:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #18 Filip Šíp (0:3).
05:59
Hosté se po druhé prosadili, zato domácí na svou velkou šanci čekají.
05:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta bez asistence (0:2).
03:11
Hosté se ujímají vedení. Hra je zatím ze strany na stranu
03:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #16 Matyáš Ehm (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Václav Hajšman, Václav Jankovec, Vít Pešek, Matěj Sobek
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Jakub Kotrba, Marek Čáp, Adam Dvořák, Dominik Suchan, Jan Keyzlar