1:3
2:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Primátor Náchod 4:7
15. Ondřej Valeš, 26. Ondřej Valeš, 42. Ondřej Valeš, 53. Aleš Fanta - 8. David Špaček, 22. Adam Jakubský, 23. David Cejnar, 33. David Špaček, 49. David Špaček, 58. Marek Svoboda, 59. Daniel Kříž; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Adam Lysák 20 - Šimon Sedláček 22; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:3;
Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra):
Zápas, který sme si prohráli vlastníma chybama a hrou bez srdce. Soupeř nemilosrdně trestal jakékoliv zaváhaní a s goly jen jedné naší formace se takovýto vyhrocený zápas vyhrát nedá. Děkuji soupeři a přeji ať dobře dejede.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Vyrovnaný zápas, který rozhodlo, že jsme byli přímočařejší ve hře dopředu a více důrazný do obrany. Díky klukům za poctivé, tvrdě odpracované vítězství, za kterým si důrazně šli. Takhle se má bojovat za Náchod! Díky soupeři za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
58:02
Druhá branka do prázdné a gulls tímto nejspíše ztrácí šancu
58:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #96 Filip Čáp (4:7).
57:30
Náchod trefuje prázdnou bránu. Gulls se ale nevzdávají!
57:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #12 Daniel Kříž (4:6).
55:42
Gulls v šesti
55:41
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:20
Novotný dnes vzadu čaruje. Tento borec nevynechá jediný souboj!
52:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #48 Marek Šauer (4:5).
52:00
Neuvěřitelná spolupráce Šauera s Fantou je dnes naprosto dechberoucí!
50:10
Ruber znovu odvrací útok Náchoda. Jeho nasazení je dnes excelentní!!!
48:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #96 Filip Čáp (3:5).
41:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš bez asistence (3:4).
40:00
40:00
Druhá třetina byla velmi rychlá a dramatická. Jsme velmi zvědaví na třetí třetinu
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
38:10
Jestli bude obdoba floorball league na telefon, rozhodně si koupím Ruberise! Prochází obranou jako nůž máslem. Tento mladík má před sebou velkou budoucnost!
35:00
Drgič Adamsson je velmi platným hráčem. Po několika vybojovaných míčích na půli soupeře si ho bude muset trenér střežit před agenty ze Superligy!!!
32:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #68 David Cejnar (2:4).
32:35
Po chybě obrany dává Náchod velmi jednoduchou branku. Hra je teď velmi dramatická
29:50
Hra se velmi přiostřuje. Zdravotník si začíná chystat brašnu
25:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #48 Marek Šauer (2:3).
25:45
Kombinace alá do prázdné brány se divákům musela líbit! Gulls stahují!
24:30
I přes vedení hostích se obraz hry příliš nemění. Gulls na míčku s mnoha šancemi. Po několikáte teď zvoní zvony brankové konstukce.
22:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #12 Daniel Kříž (1:3).
22:34
Další laksní protiútok a hosté již vedou o dvě branky
21:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:2).
19:10
Lysák chytá vším co mu fyziologie dovoluje. Neuvěřitelný koncert!
18:30
Gullivers mají očividně rádi míček. Jejich procenta držení se teď jistě zvedají. Bohužel to nikdo nepočítá
14:54
14:54
Směch a jeho taktická přesně doprostřed brány srovnává skore!
12:00
Ruberis co ten kluk nedá!!! Společně s Karpíškem si obmotávají celej stadec. Radost pohledět na toto duo!
10:18
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #13 David Špaček.
10:00
Kos si ve spolupráci s Konrádem vytvořil velmi dobrou šanci. Hra je vyrovnaná nicméně Náchod již trefil zařízení 5x zatímco Gulls ani jednou.
07:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (0:1).
07:56
Dalekonosná střela teď vymetla všecky pavoukovce ve vinglu
06:52
Karpy-Ruber aneb obranná dvojka, která si nenechá nic líbit.
04:46
Vyloučen hráč #54 Jan Zouhar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:46
Vítáme Zouhyho na trestné a jdem zas bránit
04:00
Fanta s Šauerem prokazují svůj atletický talent doplněný šarmem útočného dua. Jejich spolupráce bude jistě brzy odměněna brankou
03:20
Gullivers se po ubráněném oslabení přesunují do útočné fáze
01:30
Gulls ukazují výbornou hru v oslabení
00:36
Vyloučen hráč #52 Matyáš Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Marek Svoboda, Matěj Hnízdil, David Špaček, Daniel Kříž, David Cejnar
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Matyáš Ruber, Martin Karpíšek, Ondřej Kos, Martin Kadlec, Michal Konrád
00:00
Z komentátorského stanoviště zdravím všechny fanoušky dobrého florbalu. V 10. kole B skupiny 1. ligy Juniorů se utkají domácí Gullivers Brno s Florbal Primátor Náchod. Tabulkově bude zápas velmi zajímavý pro obě strany. Dnes jistě uvidíme velmi dramatický duel!