2:1
- : -
TROOPERS B

TROOPERS B - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 4:4
4. Jan Chrást, 15. Libor Bouda, 31. Matěj Krvač, 37. Lukáš Macálka - 8. Karel Virgl, 11. Gabriel Miklík, 16. Gabriel Miklík, 44. Zdeněk Rada; rozhodčí: David Lovas - Robin Hromeček; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Chrást 16 - Lukáš Bauer 23; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
43:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #37 Zdeněk Rada, asistoval #8 Pavel Palát (4:4).
42:34
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23
36:39
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #12 Lukáš Macálka, asistoval #25 Radek Felkl (4:3).
33:10
Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za sekání.
30:15
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #11 Matěj Krvač, asistoval #12 Lukáš Macálka (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:5
30:00
25:30
Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #8 Pavel Palát (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:6
15:00
14:52
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #9 Libor Bouda, asistoval #52 Martin Plaček (2:2).
10:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #81 Jozef Kriš (1:2).
07:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #82 Karel Virgl, asistoval #5 Gabriel Miklík (1:1).
05:21
Vyloučen hráč #30 Martin Zvěřina družstva TROOPERS B na 2 minuty za blokování hokejky.
03:00
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #50 Jan Chrást, asistoval #30 Martin Zvěřina (1:0).
01:25
Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Robin Hromeček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ U23: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Karel Virgl, Zdeněk Rada, Alan Juříček, Pavel Palát, Jozef Kriš