2:2
0:0
- : -

Florbal Tachov - TJ Sokol Lázně Kynžvart 3:2
1. Dominik Surják, 14. Jan Flor, 21. Filip Čelovský - 21. Jiří Veselý, 24. Adam Hašek; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Vladimír Buzický; vyloučení: 3 + Petr Kyselo OS:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Kyselo 15, Pavel Žalud 2 - Filip Vopěnka 16; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:0;
36:00
Střely ve 3. části: 3:6
36:00
33:01
Trestné střílení družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart neproměnil #77 Pavel Hromádka.
33:01
Střídání brankáře. Nový brankář #28 Pavel Žalud družstva Florbal Tachov
33:01
Vyloučen hráč #31 Petr Kyselo družstva Florbal Tachov na 2 minuty za nesportovní chování.
33:01
Vyloučen hráč #31 Petr Kyselo družstva Florbal Tachov - osobní trest.
32:14
Vyloučen hráč #69 Matěj Vlažný družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 4:9
24:00
23:05
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #21 Adam Hašek bez asistence (3:2).
20:52
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #97 Jiří Veselý, asistoval #77 Pavel Hromádka (3:1).
20:08
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #49 Filip Čelovský, asistoval #12 Jan Flor (3:0).
19:07
Vyloučen hráč #24 Adam Kovanda družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:53
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #12 Jan Flor, asistoval #81 Dominik Surják (2:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 3:4
12:00
07:32
Vyloučen hráč #23 Adam Matulka družstva Florbal Tachov na 2 minuty za sekání.
05:26
Vyloučen hráč #5 Rudolf Chrastina družstva Florbal Tachov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:57
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #81 Dominik Surják, asistoval #12 Jan Flor (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lázně Kynžvart:
00:00
Line-up domácích Florbal Tachov: brankář: Petr Kyselo; hráči v poli: Vladislav Klouda, Dominik Surják, Jan Flor, Rudolf Chrastina, Adam Matulka