1:0
3:4
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBŠ Gorily Plzeň 7:5
3. Michal Beran, 12. Patrik Hrubý, 13. Matěj Chod, 30. Lukáš Joachimsthaler, 31. Jan Hais, 37. Patrik Hrubý, 38. Tomáš Joachimsthaler - 3. Lukáš Fischer, 33. Lukáš Fischer, 42. Jakub Ženíšek, 44. Filip Šrámek, 44. Vlastimil Pinčák; rozhodčí: Václav Martin Šimice - Petr Kolář; vyloučení: 5 + Adam Žežula 5 + Adam Žežula ČK1:4 + Jakub Čech OS; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Vácha 35 - Pavel Erhart 34; po třetinách: 3:1, 1:0, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 20:16
45:00
44:25
Vyloučen trenér Jakub Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň - osobní trest.
43:24
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #54 Vlastimil Pinčák, asistoval #94 Lukáš Fischer (7:5).
43:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #62 Filip Šrámek, asistoval #6 Miroslav Horník (7:4).
41:50
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #61 Jakub Ženíšek, asistoval #54 Vlastimil Pinčák (7:3).
37:54
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #29 Tomáš Joachimsthaler, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (7:2).
36:09
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (6:2).
35:55
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
32:52
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #6 Miroslav Horník (5:2).
30:37
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Jan Hais, asistoval #91 Patrik Hrubý (5:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:11
30:00
29:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #9 Jan Hais (4:1).
28:22
Vyloučen hráč #26 Adam Skounic družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:19
Vyloučen hráč #60 Vojta Průcha družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
19:50
Vyloučen hráč #93 Lukáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:15
Timeout SPORT CLUB Klatovy
15:13
Vyloučen hráč #62 Filip Šrámek družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:13
15:00
14:59
Vyloučen hráč #94 Adam Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 5 minut za nesportovní chování.
14:59
Vyloučen hráč #93 Lukáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nesportovní chování.
14:59
Vyloučen hráč #94 Adam Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nesportovní chování.
14:59
Vyloučen hráč #94 Adam Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře.
14:59
Vyloučen hráč #94 Adam Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy do konce utkání.
14:27
Vyloučen hráč #2 Adam Krs družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
12:50
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #67 Matěj Chod bez asistence (3:1).
11:38
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (2:1).
02:48
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #84 Michal Beran, asistoval #86 Václav Kolář (1:1).
02:19
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #26 Adam Skounic (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Martin Šimice a Petr Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Tomáš Joachimsthaler, Štěpán Žežula, Patrik Hrubý, Lukáš Joachimsthaler, Adam Žežula