5:5
- : -
Zlín Lions

FBC Intevo Třinec - Zlín Lions 13:9
5. Šimon Czernek, 6. Jan Fiedor, 8. Michal Martynek, 20. Ondřej Bajtek, 23. Jan Mieszek, 25. Tomáš Sikora, 32. Lukáš Tomiczek, 40. Dominik Kupczak, 41. Jan Mieszek, 41. Filip Turoň, 46. Jan Janáč, 53. Martin Cemerek, 57. Filip Turoň - 7. David Vodica, 14. Michal Baroň, 21. Michael Kořének, 27. David Vodica, 51. David Vodica, 54. Jakub Haša, 55. Adam Jiříček, 55. Jakub Haša, 60. Jakub Haša; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Piško 15, Šimon Laštůvka 0 - Jaroslav Bartík 13; po třetinách: 4:2, 4:2, 5:5;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Dnešní zápas moc neměl kvalitní parametry. Vyrobili jsme moře chyb, kterých se pro příště musíme vyvarovat. Pozitivem je mnoho vstřelených branek a důležitá výhra za 3 body. Za konec zápasu se dívákům omlouvám, tam jsme to začátečnicky vysputili. Děkuji soupeři a přeji štěstí do dalších zápasů.
Komentář hostů Kořének Miroslav (Vedoucí):
Do dnešního útkaní jsme nevstoupili uplně dobře. V první třetině jsme byli v podstatě ještě v autě. Druhá třetina byla v podobnem tempu a duchu, podržel nás gólman. Ve třetí třetině jsme začli trochu lépe hrát, ale nestačilo to. Děkujeme soupeři a rozhodčím za útkaní.
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
59:58
Poslední střela Zlína končí v bloku.
59:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (13:9).
59:27
Piško nejdřívé vychytal Vodica, proti následné střele Haši však neměl šanci.
59:00
Hezký zákrok Piša.
58:52
Volný úder pro Třinec. Turoň pouze do bloku.
58:07
Tomiczek běžel sám na gólmana, ten rukou vychytává.
56:58
Důležitý gól pro domácí.
56:57
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #94 Jan Piško (13:8).
56:57
Od Piša přes Fildu se míček dostává až do brány.
56:02
V závěru zápasu Zlín tlačí Třinec.
55:50
Důležitý zákrok domácího gólmana.
54:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #87 Adam Jiříček (12:8).
54:36
Třinec teď přestal hrát a Zlín se už opět prosazuje.
54:02
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #71 Jakub Haša (12:7).
54:02
Po rychle kombinaci se během minuty Zlín znovu prosazuje.
53:14
Timeout FBC Intevo Třinec
53:14
53:14
Nedáš - dostaneš. Po ztrátě Třince v útočné pasmu, se dostal Zlín do přečíslení, kdy nedal domácímu gólmanovi šanci.
52:42
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #70 Martin Cemerek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (12:5).
52:42
Už to vypadalo, že gólman má míček pod kontrolou. Míček se však nakonec dokutálel až za brankovou čaru. Martin Cemerek si tak připusuje svůj první gól za muže.
51:35
Po vstřelené brance je Zlín při chuti a snaží se znovu dostat do zápasu. Třinecká obrana odolává.
50:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (11:5).
50:36
Třinec sice ubránil přesilovku, ale Zlín se nakonec dokázal prosadit.
50:11
Přestože se Zlín snaží kombinovat jeho přesilovka ztroskotává na dobré Třinecké obraně a skvělém Pišovi!!!
48:33
Vyloučen hráč #22 Dominik Kupczak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
48:30
Piško svým skokem předvádí fantastický zákrok.
47:50
Hostující gólman si připisuje další povedený zákrok.
47:34
Míček z předbrankového prostoru odpaluje Martynek pryč.
46:53
Badurovi střela nesedla a letí tak vysoko, vysoko nad.
46:06
Piško si v této třetině poprvé sáhl na míček.
45:12
Martynek dobrou přihrávkou našel Janáče, který nedal gólmanovi šanci.
45:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #23 Michal Martynek (11:4).
43:11
Třinec nedává Zlínu nic zadarmo, a zatím ho lehce přehrává.
42:16
Do třetí třetiny vstoupil aktivěji Třinec a hned ze dvou šanci se prosadil.
40:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #22 Dominik Kupczak (10:4).
40:28
Kombinace do prázdné končí desátým gólem.
40:07
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (9:4).
39:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak bez asistence (8:4).
39:05
Kupczak se přesnou střelou nad nohu prosazuje.
38:15
Czernek i Mieszek zastavují Zlín na středu.
37:24
Třinci dnes lehce scházi muška, hodně střel letí mimo bránu.
36:45
Badura poslal na párek asi čtyři hráče za sebou.
36:12
Rozjetého Mieszka zastavuje gólman.
35:13
Zlín šel do přečíslení, ale domácí se zvládli včas vrátit.
34:43
Janáč našel uplně volného Martynka, ten bohužel nemířil přesně.
33:50
Další protiútok Zlína v posledních minutách. Zlín však překombinovává.
33:23
Zlín svou střeleckou šanci promáchl.
32:59
Protiútok Zlína Piško chytá.
31:44
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #21 Tomáš Sikora (7:4).
31:44
Tomiczek využívá přesilovou hru.
31:24
Vyloučen hráč #52 Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi.
31:24
Stejně jako Zlín si i Třinec na chvíli vyzkouší přesilovou hru proti třem.
30:34
Kombinační hře Třince chybí pouze přesnější zakončení.
29:44
Vyloučen hráč #19 Adam Kresa družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
29:44
Bajtek byl nedovoleně zastaven a Třinec si tak poprvé vyzkoší přesilovku.
29:22
Turoň zablokoval střelu a následně získal pro domácí čas.
27:48
Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
27:30
Lukáš Tomiczek si dnes koleduje o vyloučení.
26:59
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
26:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica z trestného střílení (6:4).
26:28
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Šimon Laštůvka družstva FBC Intevo Třinec
25:40
Povedený zákrok Bartíka.
25:21
Většinu času jsou na míčku domácí. Zlín však hrozí z brejku.
24:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #16 Šimon Czernek (6:3).
24:18
Po přihrávce od Czerneka propálíl Sikora vše, co mu stálo v cestě.
23:52
Tomiczek nahrával na Bajtka, ten svoji střelu nedokázal přesně umístit.
23:22
Zlínskou kombinaci zastavuje Drong.
22:56
22:56
Turoň z poza brány našal volného Mieszka. který se nemýlil.
21:45
F. Sikora se snažil najít volného Fiedora, přihrávku však zachtytil hostující hráč.
21:11
Mieszek po krosovce pouze do gólmana.
20:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Michael Kořének, asistoval #13 David Vodica (4:3).
20:10
Hned z úvodu třetiny využívá Zlín přesilovku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:54
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Ondřej Bajtek, asistoval #23 Michal Martynek (4:2).
19:54
Po chybě Zlínu v přesilovce se Bajtek prosazuje.
18:25
Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:23
Další protiútok Zlína končí střelou mimo.
15:03
Drong prokličkoval celé hřiště a nahrával na volného Mieszka, tomu však míček sjel z čepele.
14:30
Piško si poradit se střelou hostů.
13:54
Po vstřeleném gólu jsou hosté aktivnějším týmem.
13:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #71 Jakub Haša (3:2).
13:04
Nešťastným gólem pro Třinec snižuje Zlín na rozdíl jednoho gólu.
12:30
Po přihrávce Czerneka střílel Mieszek do prázdné brány. Bartík ovšem fantastickým zákrokem chytá.
12:01
Dobrá střele Czerneka pouze do gólmana.
11:30
Třinec zvládl ubránit oslabení.
10:45
Domácí statečně odolávají Zlínské přesilovce.
09:29
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
09:29
Třinec si zahraje oslabeni.
09:03
Kombinace Zlína zastavena na domácí obraně. Následný protiútok končí zákrokem gólmana.
08:55
Hra se přelévá ze strany na stranu, ze hry mají však více domácí.
07:45
V rychlem sleduj jsme byli svědky hned 4 gólu.
07:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michal Martynek, asistoval #47 Jan Janáč (3:1).
07:34
Po standartní situaci střílí Martynek přesně do růžku a vrací tak Třinci dvoubrankové vedení.
06:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (2:1).
06:22
Chybu Třince ve středě hřiště Zlín využíva a ze situace 2 na 1 střílílí nechytatelný gól.
05:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #32 Ondřej Drong (2:0).
05:14
Rychla standartka Třince končí v právem růžku.
04:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (1:0).
04:50
Rychlý protiútok Třince končí v prázdné brance Zlínu.
03:16
V úvodu zápasu je na míčku aktivnější Třinec, branku hostů však ještě nedokázal ohrozit.
02:24
Piško si připisuje první povedený zákrok v tomto zápase.