0:2
6:1
- : -

EAV SK Jihlava - TJ Jablonné nad Orlicí 9:4
6. Jitka Vilišová, 13. Dominika Dvořáková, 17. Kristýna Běhounková, 46. Klára Šulová, 46. Markéta Jašková, 48. Markéta Jašková, 48. Kateřina Bednářová, 48. Kateřina Bednářová, 60. Klára Šulová - 17. Marie Gabrisová, 21. Martina Jurenková, 29. Marie Gabrisová, 49. Ivana Šilarová; rozhodčí: Petr Kos - Josef Pařízek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Daniela Václavková 25 - Monika Rubešová 42; po třetinách: 3:1, 0:2, 6:1;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Po velice dobrém vstoupení do první třetiny, co jsme vyhrávali o dvě branky jsme v druhé přestaly běhat a nedařilo se nám proměňovat branky. Naštěstí holky ve třetí třetině opět zaply a proměnily hned šest rychlých branek převážně z protiútoku. Děkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí do dalších kol.
Komentář hostů Rubeš Milan (Vedoucí):
Dnes za nás dobrý zápas. Ukazalo nám to naše nedostatky, které se budeme snažit omezit. Velká pochvala patří hlavně holkám, v 7 odehrát zápas..prostě super. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 22:12
60:00
59:59
Děkujeme Kačí za skvěle odehrané utkání v tomto roce.
59:21
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová bez asistence (9:4).
57:44
Vyloučen hráč #27 Michaela Dolejší družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
55:30
Syslová prohlásila po souboji kdy balonek vyletěl z hřište: ,,máme my" a odběhla na střídačku.
54:52
Dvořáková se tak zamotala že málem narazila do mantinelu.
54:33
Syrovátková míří na tyčku.
54:14
Hop, skok a Bednářová přeskakuje Rubešovou.
53:39
Jašková se zamotala v brankovišti Rubešové.
51:09
Za dnešní utkání Jihlava předvádí samé nevkusné nahrávky.
49:33
Mikysková střílí tyč, šlo vidět v jejím výrazu jisté nasrání...
48:32
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #14 Ivana Šilarová, asistoval #23 Marie Gabrisová (8:4).
48:32
Moc situací najednou, nestíhám zapisovat, nepovim.
47:59
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #29 Markéta Jašková (8:3).
47:10
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #92 Kristýna Syslová (7:3).
47:10
Bednářová také přispívá do konta branek Jihlavy.
47:01
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #9 Sára Syrovátková (6:3).
47:01
Jašková si prohodila Rubešovou mezi nohami.
45:59
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #7 Kateřina Bednářová (5:3).
45:55
 Za Bednářovou všichni padají.
45:21
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová bez asistence (4:3).
44:47
Běhounková si nahrála o Koskovou.
43:56
Václavková chytá balonek na poslední chvíli, ale chyta!
43:33
Mantinely dnes opět velice trpí :((
42:47
Bedna posílá Dolečkovou do mantinelu, které se na to rozpojily.
41:š
Krčálová neproměňuje tuovku.
40:50
Kitty střílí Domča doráží, ale balonek přeskakuje bránu.
40:01
Jablonné vyhrává poslední vhazování zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
38:22
Běhna střílí, ale jednou jí to zblokovala Vytisk a podruhé hráčka Jablonce kterou jsem neidentifikovala takže netuším, nepovím.
36:32
Rubešová přetvádí sudy v bráně jako gymnastka.
35:22
Gabrisová si obehrála nadhozením míčku Kitty, ale naštěstí zakončení mířila na měsíc. A tak neproměnila tutovku.
34:30
Vytisková z otočky zkouší střelu, ale posílá ji do mantinelu.
34:00
Další střela Jaškové, tu ale stihla zachytit Rubešová.
33:15
Šulová zkouší kličku, která se jí povedla, ale zakončení letí až do Jablonného.
32:48
Jašková měla nadějnou střelu backhandem, ale chyběl kousek.
32:39
Krčálová střílí vysoko nad.
32:00
Gabrisová dává gajdy Kitty
31:35
Rubešová jen tak tak zachytila balonek pod nohavicou.
30:59
ÁÁÁ Vilišová letí k zemi podruhé.
29:58
Někoho z podívané na tuto třetinu tak moc rozbolela hlava, že si přišel na stolek pro ibalgin.
28:45
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #14 Ivana Šilarová (3:3).
28:45
ale, ale, ale máme tady nepříjemnou situaci pro jihlavu Gabrisová vyrovnává...
27:04
Gabrisová střílí do dvou hráček Jihlavy.
26:23
Na stolku začínáme uzavírat sázky kolikrát se ještě Jitka Vilišová o někoho přerazí.
25:44
Václavková něžně vyráží nohou balonek z malého brankoviště.
25:00
Kačka se vrátila na hřiště a hned se jí lekla Gabrisová a střelila mimo bránu.
23:00
Vyloučen hráč #7 Kateřina Bednářová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:00
Tak se k nám na stolek přeci jen přišla Káčka podívat :))
22:22
Gabrisová zkouší střelu ze standartky, ale marně.
21:49
Vilišová překazila nahrávku.
20:53
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #13 Martina Jurenková bez asistence (3:2).
20:40
Kitty zachránila první pokus střely na Václavkovou, ale druhý holkám propadl mezi prsty.
18:18
Crossovka na Sýsu, ale trefuje první hráčku před sebou.
17:26
Rozehrávka Jihlavy: Běhounková rozehrává na Syrovátkovou, ta běží, běží, běží aaaa ujelo jí to. Jašková zkouší dorazit, ale chybně.
16:09
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #18 Sabina Mikysková (3:1).
16:09
Pozor, Jihlava podcenila buly a dostává za vyučenou.
16:05
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková bez asistence (3:0).
16:05
Běhounková posíla fikaný padáček až do branky Rubešové.
15:49
Kosková si věřila proti Běhně Kitty a Syrovátkové. Ale ztratila balon.
13:35
Dvořáková zaspídila pro balonek tak moc, že dostihla v rohu těsně před jeho zpracováním Dolečkovou.
13:16
Šulová na prostředku zakopla asi o vlastí nohu, ale dopotácela se k tomu,aby Jablonnému překazila nahrávku.
12:33
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková bez asistence (2:0).
10:29
Na hale holky podporuje hned několik desítek fanoušků.
09:03
Jašková nahrála brilantně na střed spoluhráčkám, ale ta nahrávka projela bez dotknutí jako D1.
08:12
Syslová bojovala s Dolečkovou tak moc o balonek, až rozpojila mantinel.
07:05
Takové štěstí pro Rubešovou. Syrovátková vypálila střelu, ale ta se jí neštěstím odrazila o horní tyč do malého brankoviště a ven.
06:16
Dvořáková střílí, ale trefuje vější síťku.
05:50
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #8 Jitka Vilišová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (1:0).
04:46
Vytisková se málem přerazila o Rubešovou, naštěstí žije.
04:15
Jihlava si zahrála ne úplně pěknou standrtku.
03:31
Krčálovou při jejím výběhu zastavila Dolečková.
03:06
Václavková si připisuje první zákrok.
02:06
Vytisková poslala nahrávku před bránu Rubešové, ale neměl ji kdo přijmout.
00:40
Dvořáková si hodila kličku mezi nohami Tomkové.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává Jihlava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kos a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Andrea Tomková, Monika Dolečková, Jitka Dostálková, Ivana Šilarová, Adéla Kosková
00:00
Line-up domácích EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Sára Syrovátková, Kristýna Syslová, Jitka Vilišová, Kateřina Bednářová
00:00
Dámy a pánové vítám vás u 14. kola 1. ligy žen. Dnes se nám představí týmy EAV SK JihlavaTJ Jablonné nad Orlicí.
00:00
Musíme s lítostí oznámit, že po tomto zápase se musíme opět na nějakou delší dobou rozloučit s Kačou Bednářovou, která si půjde oddychnout na mateřskou dovolenou.