5:2
4:3
- : -

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:6
6. Tomáš Hanák, 8. Tomáš Hanák, 12. Jakub Renčín, 20. Radek Hanák, 27. Jan Kopecký, 35. Matěj Boček, 35. Jakub Renčín, 36. Filip Neklan, 40. Jakub Renčín, 43. Marek Fryš, 51. Matouš Burian, 51. Jan Kopecký, 53. Jan Kopecký - 13. Štěpán Čuda, 26. Zbyněk Stuchlík, 39. Viktor Kopecký, 45. Štepán Švejda, 46. Viktor Kopecký, 60. Viktor Kopecký; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 10 - Karel Šantora 7, Petr Musil 3; po třetinách: 4:1, 5:2, 4:3;
59:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #47 Štěpán Čuda (13:6).
54:43
Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
54:43
Máme tady vyloučení na obou stranách. Nejprve Čuda, který svým zákrokem přehodil Renčína přes mantinel a následně Burian, který dostal 2 minuty za sekání.
54:17
Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #71 Jakub Boček (13:5).
50:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #69 Filip Neklan (12:5).
50:27
A máme tady další gól. Kopecký osamocený před Musilem a z bezprostřední blízkosti dává 12 gól domácích.
50:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #9 Marek Fryš (11:5).
50:16
Domácí po dlouhé době dávají gól. Marek Fryš pěknou asistencí našel úplně volného Buriana a ten zavěsil přesně.
48:48
Zápas se nám začíná vyhrocovat z obou stran.
47:31
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #99 Jakub Renčín.
47:31
Renčín měl možnosti navýšit skóre domácích, avšak balónek mu sjet z čepele a výhodu tak nevyužívá.
45:50
Timeout BLACK ANGELS
45:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #28 Jan Fiala (10:5).
45:50
Vinohrady dávají další gól a je vidět, že chtějí zápas otočit. Bude to ještě hodně zajímavé.
44:06
SKV po krásné kombinaci snižují stav zápasu na 4:10 z jejich pohledu.
44:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štepán Švejda, asistoval #84 Ivan Pergler (10:4).
42:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #17 Matouš Burian (10:3).
42:26
Neskutečné se stalo skutečností! Marek Fryš vykoupal Musila a dává gól. Za zmínku stojí také originální oslava celé pětky domácích, která se nacházela na hřišti.
40:22
Na týmu z Vinohrad je vidět, že rozhodně nechce skládat zbraně. V úvodu si tvoří dobrý tlak. Gól zatím nepřišel.
40:01
Začala nám třetí třetina. Buly vyhrává tým SKV.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #80 Petr Musil družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:4
40:00
39:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #97 Tomáš Hanák (9:3).
38:26
38:26
Viktor Kopecký dává SKV malou naději na otočení zápasu. Opět skvělý důraz před brankovištěm a jeho rychlá reakce má za následek třetí gól Vinohrad.
35:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #55 Jakub Hromada (8:2).
35:56
Black Angels chytli střeleckou slinu a přidávají na svůj účet další gól. Prosadil se Filip Neklan, který vystřelil na bližší tyč.
34:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #93 Radek Hanák (7:2).
34:55
A máme tady další gól Black Angels. Radek Hanák nádherně našel volného Renčína, který nedal Šantorovi šanci.
34:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #14 Martin Obuškevič (6:2).
34:39
Gól domácích dává Matěj Boček po přízemní střele k tyči. Asistoval Obuškevič.
34:12
Burian si dobře počkal na nahrávku, obešel protihráče, ale jeho následná střela mu sjela a tak Šantoru neohrozila.
32:26
Renčín na Hromadu, ale ten vysoko přestřeluje.
31:04
Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
31:04
Ivan Pergler si jde odpočinout na trestnou, když zbytečně sekl do hráče domácích.
26:25
Šance na obou stranách. Nejdříve Hromada trefuje blok hostí, na druhé straně Stuchlík trefil Matiáška.
26:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #97 Tomáš Hanák (5:2).
26:20
Avšak radost z gólu, který dal Stuchlík ,Vinohradům netrvala moc dlouho. Tomáš Hanák našel před brankou SKV úplně volného Kopeckého, který střílí svůj první gól v utkání.
25:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #17 Viktor Kopecký (4:2).
25:27
Stuchlík prokázal, že umí střílet krásné góly. Po nahrávce od Kopeckého napřáhl k backhendu a trefil se krásně po zemi k tyčce.
24:30
Hartman běžel sám na Matiáška, avšak mu střela sjela a netrefil zařízení.
22:59
Můžeme pozorovat mnoho osobních soubojů, které jsou někdy i za hranicí pravidel.
21:21
Píchova střela podivně zaplula až do brány SKV, ale Šantora byl pozorný.
20:01
Právě nám začala druhá třetina. Buly vyhrál tým Vinohrad.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
19:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #97 Tomáš Hanák (4:1).
18:20
Probíhají poslední 2 minuty první třetiny.
16:29
SKV se podařilo vstřelit gól, ale rozhodčí ukazují, že nebude platit. Gól padl po hře vysokou holí.
15:57
Matěj Boček našel na středu volného Jakuba Bočka, který byl velmi blízko ke vstřelení gólu, ale o pár centimetrů minul.
14:13
Hra se nyní uklidnila. Hraje se spíše opatrnější florbal.
12:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Štěpán Čuda, asistoval #17 Viktor Kopecký (3:1).
12:34
SKV dramatizují zápas. Trefuje se Čuda, který byl nejvíce aktivní v předbrankovém prostoru a střílí první gól svého týmu.
11:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #52 Jan Pícha (3:0).
11:13
Pícha našel úplně volného Renčína, který obloučkem přehodil Šantoru a upravuje skóre na 3:0.
11:09
Matiášek opět předvedl skvělý zákrok a drží svůj tým v dobré náladě.
09:17
Marek Fryš se ocitl ve veliké šanci, ale místo střely zvolil nahrávku, kterou hostující obránci dokázali zneškodnit.
07:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #7 Matěj Boček (2:0).
07:54
Tomáš Hanák je dnes při chuti a střílí svůj druhý gól.
07:12
Vyloučen hráč #26 Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
07:09
Neskutečný Matiášek předvedl dvojzákrok, kterým zlikvidoval hostující útočníky.
05:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #99 Jakub Renčín (1:0).
05:38
Skóre tohoto utkání otevírá Tomáš Hanák. Asistoval Jakub Renčín.
05:26
Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
05:26
Máme zde první vyloučení tohoto utkání. Nejdříve byl vyloučen hráč SKV za sekání. V zápětí byl také vyloučen domácí Boček za blokování hole.
05:08
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
03:25
SKV v první šanci utkání. Bohužel hráč z Vinohrad branku nevstřelil.
00:48
SKV po přechodu do útoku ztrácí míček. Balonku se ujímají domácí.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Vinohrad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Zbyněk Stuchlík, Jan Fiala, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Filip Neklan
00:00
Dobrý večer. Zdravíme vás z pražských Vinohrad, kde nás čeká zajímavé utkání mezi Black Angels a SKV. Utkání mezi těmito celky bývají velice bohaté na góly a panuje zde velice napjatá situace.