2:2
3:2
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBC Mohelnice 7:7
8. Lukáš Chuděj, 14. Lukáš Chuděj, 18. Jan Zedník, 21. Lukáš Chuděj, 38. Lukáš Chuděj, 39. Adam Caletka, 43. Lukáš Bazalka - 1. Matěj Bizek, 4. Jakub Weiss, 6. Adam Soural, 24. Adam Soural, 26. Tomáš Paprsek, 33. Radek Weidinger, 44. Matěj Bizek; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: David Fuchs ? - František Kolář ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:2;
43:37
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #19 Jakub Weiss (7:7).
42:18
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Lukáš Bazalka, asistoval #19 Jan Zedník (7:6).
42:18
Střela od půlky Lukáše "Rakeťáka" Bazalky končí za zády mohelnického golmana
41:08
Přesilovka je ze strany Mohelnice neslaná nemastná, kdybych před minutou nepsal trest, nevšiml bych si, že 1 hráč z Uničova chybí
40:00
Caletka se ve vlastním oslabení fantasticky vymotal před bránu, ale nedokázal zakončit, to zamrzí
39:04
Vyloučen hráč #17 Lukáš Bazalka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra rukou.
38:32
Timeout FBC Mohelnice
38:32
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka bez asistence (6:6).
38:32
A je tu comeback ze strany Uničova, tohle bude ještě zajímavé
37:52
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj bez asistence (5:6).
37:18
Sprintující obránce Mohelice stihl zastavit rozjetého "Uničováka" a na druhe straně nachystal pěknou šanci
35:45
Po tečované střele na půlce Mohelice se do "brejuku" hnal jeden z Mohelnických, ovšem jeho střela končí vedle brány
34:40
Uničovští s rozehrou moc nespěchají, takovým způsobem rozjetou "Mohelku" asi neporazí...
33:02
Obránce Uničova poslal jedovatou petelici od středu, ale brankařovi usnadnil práci "bek" Mohelnice
32:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger, asistoval #16 Matěj Bizek (4:6).
32:20
Mohelničtí florbalisté zamknuli Uničov
30:57
Vyloučen hráč #99 Miroslav Spurný družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:5
30:00
27:11
Vyloučen hráč #12 Patrik Fröml družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
25:19
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Paprsek, asistoval #83 David Horák (4:5).
23:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Adam Soural bez asistence (4:4).
20:06
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj, asistoval #17 Lukáš Bazalka (4:3).
19:14
Vyloučen hráč #21 Adam Caletka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
17:58
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #61 Lukáš Chuděj (3:3).
16:14
Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:28
Vyloučen hráč #45 Adam Soural družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:10
15:00
13:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj, asistoval #10 Lukáš Vláčil (2:3).
07:11
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj bez asistence (1:3).
05:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Adam Soural, asistoval #19 Jakub Weiss (0:3).
03:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #60 Matěj Keprt (0:2).
02:00
Vyloučen hráč #10 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
00:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #26 Radek Weidinger (0:1).