1:3
5:4
- : -

FBC Liberec B - KM automatik FBK Jičín 11:9
3. Bohuslav Ferdan, 5. František Příhoda, 5. František Příhoda, 11. Bohuslav Ferdan, 18. Lukáš Kořínek, 40. Marek Žagan, 43. Petr Peřina, 43. Jakub Stejskal, 45. Bohuslav Ferdan, 52. Marek Žagan, 55. Dominik Šollar - 9. Michal Schreier, 20. Vojtěch Haken, 33. Petr Dlouhý, 33. David Hanuš, 37. Petr Dlouhý, 49. Tomáš Ouhrabka, 51. Tomáš Ouhrabka, 54. Jan Štál, 60. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jakub Mauer 19 - Petr Líbal 18; po třetinách: 5:2, 1:3, 5:4;
Komentář domácích Svoboda Miroslav (Asistent trenéra):
Zbytečně zkomplikovaný zápas druhou třetinou, kdy jsme dostali soupeře zpět do hry. Soupeř bojoval a my jsme si museli výsledek ubojovat víc, než jsme čekali. Všem děkuji za dnešní zápas a doufám, že ještě pár zápasů odehrajem.
Komentář hostů Schreier Michal (Trenér):
Zaspali jsme začátek, ale dokázali jsme se dostat do hry. Bohužel naše oslabení nás stáli zápas. Celkově jsme předvedli sympatický výkon. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za super zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka z trestného střílení (11:9).
58:42
Vyloučen hráč #9 Petr Peřina družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
57:08
Liberecká lajna složená z mladých koníků se snaží o kreativní hru.
54:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar z trestného střílení (11:8).
53:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #12 David Hanuš (10:8).
51:58
Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
51:14
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #18 Jakub Vacek (10:7).
50:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #33 Michal Schreier (9:7).
50:25
Nádherná akce Tomáše Ouhrabky. Ondřej Bím tzv. na párku.
48:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #35 Ondřej Kabelka (9:6).
48:10
Jednoduchá kombinace hostí.
45:34
Glosy ze střídaček jsou dnes opravdu výživné.
44:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #40 Dominik Šollar (9:5).
42:58
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #68 Ondřej Bím (8:5).
42:58
Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
42:14
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Petr Peřina, asistoval #40 Dominik Šollar (7:5).
41:30
Jakub Vacek si hraje s obličejovým krytem jako se soupeřem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:5).
39:20
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
36:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý bez asistence (5:5).
36:30
Jičín střelecky aktivnější.
35:00
Ve 2. třetině můžeme sledovat vyrovnanou partii.
32:58
Timeout FBC Liberec B
32:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 David Hanuš, asistoval #10 Bohumil Plíšek (5:4).
32:44
29:45
Vodrova střela by netrefila ani házenkářskou bránu.
19:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #10 Bohumil Plíšek (5:2).
19:59
V této třetině dominoval Liberec.
17:48
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #64 František Příhoda (5:1).
12:00
Kapitán domácích ve výborné formě.
10:52
10:11
Ondřej Bím v pozici dirigenta přesilovky je famozní.
09:29
Vyloučen hráč #16 Jan Štál družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
08:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier, asistoval #16 Jan Štál (3:1).
07:30
Matěj Vodrážka se plouží kolem brankoviště.
06:34
Míček jezdí z čepele na čepel.
04:32
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda, asistoval #18 Jakub Vacek (3:0).
04:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (2:0).
02:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #64 František Příhoda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Vojtěch Haken, Tomáš Houška, Adam Florian, Richard Iltis, David Hanuš
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Dominik Šollar, Jakub Pecháček, Jan Havrda, Petr Peřina