0:0
3:4
- : -

TJ Centropen Dačice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 4:5
9. Daniel Holeček, 42. Daniel Holeček, 51. Petr Jindra, 53. Kryštof Kůs - 18. Marek Osvald, 44. Kryštof Lehečka, 48. Jakub Vojáček, 55. Jakub Vojáček, 57. Kryštof Lehečka; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 18 - Filip Šik 6; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:4;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Zápas ve kterém jsme očekávali "kolotoč" byl na konec vyrovnaný. Naši hráči předvedli soustředěný výkon opřený o vynikajícího brankáře. Naše výkony rostou každým zápasem a to je příjemné zjištění. Děkujeme soupeři a přejeme štastno cestu.
Komentář hostů Surák Roman (Trenér):
 Pro nás duležité tři body, které odvážíme. Zápas vyznamně ovlivnil vynikjící výkon brankáře soupeře! Děkujeme fanouškum na on-line.... a silničářům. Fajn zbytek neděle.
56:41
Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (4:5).
54:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #20 Tomáš Pour (4:4).
52:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #16 Jan Morávek (4:3).
52:43
Jan Morávek prošel tři hráče a nahrál volnému Kůsovi, který uklízí míček přesně do horního rohu branky.
50:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #61 Petr Jindra, asistoval #66 Daniel Holeček (3:3).
50:01
Petr Jindra jako první zareagoval na odražený míček a backhandem vyrovnává.
47:13
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #17 Matěj Surák (2:3).
46:00
Nejednalo se o vážné zranění a Jan Morávek opět pokračuje v utkání.
45:30
Na zemi zůstavá ležet Jan Morávek.
43:57
Vacuška svýma rukama dnes předvádějí hotové čáry.
43:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:2).
41:51
Daniel Holeček z dorazil vlastní střelu a vrací tak Dačicím vedení.
41:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #8 Pavel Stejskal (2:1).
30:50
Vojáček z tresné lavice se ocitl sám s míček před Vacuškou, ale mu míček stihl odkopnout.
30:47
Plzeň v plném počtu.
28:47
Vyloučen hráč #73 Jakub Vojáček družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #20 Tomáš Pour (1:1).
14:38
Kůs se snaží vystřelil ale místo míčku trefuje hůl soupeře.
12:25
Vacuška skvěle zareagoval na skytou střelu a vyráží jí za mantinely.
12:20
Petr Stejkal zkušeně počkal na protihráče a odebral mu míček, který však rychle ztrácí.
11:27
10:30
Daniel Holeček vybojoval míček a zahajuji kombinaci.
10:00
Dačice se ještě v přesilovce nedostali na míček.
09:27
08:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček bez asistence (1:0).
05:24
Roman Sedlák utekl po levé straně a trefuje golmana do helmy.
04:45
 za Vacuškou zacinkala tyčka.
03:27
Dačice v plném počtu.
01:27
Vyloučen hráč #7 Filip Přikryl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:01
Úvodní bully pro Dačice vyhrává Petr Jindra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Marek Osvald, Jonáš Janata, Vojtěch Beneš, Tomáš Pour, Ondřej Hlinovský
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Jindra, Pavel Stejskal, Jiří Sedláček, Daniel Holeček, Roman Sedlák