2:4
4:2
- : -

Pacovští Honzíci - FBC ROKYCANY 7:10
11. Petr Diviš, 21. Mikuláš Fořt, 29. Andrej Janda, 47. Andrej Janda, 48. Martin Zadražil, 56. Vítězslav Holub, 58. Mikuláš Fořt - 3. Lukáš Bendek, 7. Zbyněk Hora, 13. Jakub Boháč, 15. Zbyněk Hora, 26. Lukáš Bendek, 33. Martin Fiala, 36. Lukáš Bendek, 40. Tomáš Holeček, 55. Jiří Levý, 57. Lukáš Bendek; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 4:1 + Denis Vitouš 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 24 - Jan Barna 25; po třetinách: 1:4, 2:4, 4:2;
Komentář domácích Diviš Petr (Trenér):
Zápas, který jsme měli vyhrát, jenže jsme soupeři několikrát spoluasistovali individuálními chybami, což je spolu s dvěma obdrženými brankami v naš přesilovce smrtelná kombinace.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Dnešní zápas byla solidní bramboračka ze všech stran. Jsem rád, že jsme si připsali výhru a další body do tabulky. Zapracujeme na některých herních prvkách a další víkend pro další body. Děkuji divákům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
57:43
Vyloučen hráč #4 Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Mikuláš Fořt bez asistence (7:10).
56:52
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #12 Jakub Nový (6:10).
55:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Vítězslav Holub, asistoval #88 Martin Zadražil (6:9).
54:20
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #22 Jakub Košař (5:9).
51:33
Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 5 minut za nedovolené vrážení.
51:33
Vyloučen hráč #29 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
47:27
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #13 Andrej Janda (5:8).
46:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #88 Martin Zadražil (4:8).
43:33
Vyloučen hráč #13 Andrej Janda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:12
40:00
39:25
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #51 Tomáš Holeček, asistoval #10 Martin Štván (3:8).
38:35
Vyloučen hráč #12 Jakub Nový družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
36:42
Vyloučen hráč #52 Vítězslav Holub družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
35:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #51 Tomáš Holeček (3:7).
32:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #51 Tomáš Holeček (3:6).
28:11
25:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (2:5).
20:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Mikuláš Fořt, asistoval #94 Jan Tomšů (2:4).
14:59
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Zbyněk Hora, asistoval #64 Jiří Levý (1:4).
12:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #64 Jiří Levý (1:3).
10:44
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #4 Petr Diviš bez asistence (1:2).
06:58
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Zbyněk Hora, asistoval #25 Martin Fiala (0:2).
02:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Martin Štván, Jakub Nový, Lukáš Bendek, Tomáš Holeček, Denis Vitouš
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Tomáš Krátoška, Tomáš Krátoška, Andrej Janda, Lukáš Janura, Vítězslav Holub