2:4
4:0
0:0

1.FBC DDM Děčín IV - FBC DDM Kati Kadaň 8:7pn
2. Martin Žáček, 30. Lukáš Vlček, 37. Jan Fidler, 45. Jan Fidler, 52. Marek Sochor, 55. Lukáš Vlček, 55. Jan Fidler, N Vladislav Vrátil - 2. Jaroslav Michálek, 8. Mikuláš Kulík, 16. Lukáš Mock, 24. Mikuláš Kulík, 29. Dominik Mach, 33. Mikuláš Kulík, 39. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 5:4; využití: 3:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Drobný 18 - Filip Staněk 9; po třetinách: 1:3, 2:4, 4:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #97 Lukáš Mock , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #73 Mikuláš Kulík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #11 Ondřej Kopp a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #97 Lukáš Mock a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBC DDM Děčín IV hráč #4 Vladislav Vrátil a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBC DDM Děčín IV hráč #16 Matouš Dašek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBC DDM Děčín IV hráč #94 Jan Fidler a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBC DDM Děčín IV hráč #4 Vladislav Vrátil a vstřelil gól.
65:01
Komentář trenéra domácích:Náš zatím nejlepší zápas, který měl všechno. Emoce, dotahování skóre, skvělou atmosféru. klukům patří velká pochvala, za to jak se vrátili do zápasu a nakonec zaslouženě dotáhli do remízového stavu. Výhra na nájezdy byla už třešnička. Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
Komentář trenéra hostů: Nezahrali jsme dnes vylozene spatne. V te slepene sestave co jsme byli to nakonec nebylo tak zle. Ale urcite jsme si posledni pasaz mohli pohlidat vice. Souper v ni ale zahral velmi dobre a nakonec z toho vytezil i vice bodu. Preji hezky zbytek vikendu.

57:41
Šebek si odpočinul na trestný a po hřišti hnedka lítá jak kulový blesk!
55:01
Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
54:44
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #13 Martin Žáček (7:7).
54:04
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
54:04
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček bez asistence (6:7).
51:45
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #24 Zdeněk Martinec (5:7).
48:48
Mach si na půlce udělal parakotoul a jede dál. Všestranný to hoch
44:44
Dašek přátelskou střelu na Staňka. Ten s prstem v nose zlikvidoval
44:17
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #21 Lukáš Vlček (4:7).
43:30
Děčínská přesilovková formace střílí jednu za druhou. Staněk zatím neomylný
42:50
Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
41:34
Pardubský to tam posílá hlava nehlava. Tady to smrdí dalším golem.. A trošku se obávám, že do Děčínské brány
39:58
Před třetí třetinu tu asi raději pustím meditační hudbu.. Když jsem psala, že se to tu přiostřuje, tak jsem kecala... AŽ TEĎ SE TO TU PŘIOSTŘUJE!
39:39
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za vražení zády.
38:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:7).
36:03
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #11 Zdeněk Vážný (3:6).
36:01
Vyloučen hráč #21 Kryštof Danda družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
35:23
Nutno podotknout, že zápas je opravdu koukatelný! Je tu všechno. Nájezdy, vyloučení, emoce, poštuchovajdy... Jen Děčín zatím málo sype.... Ale ještě není všem třetinám konec..
34:24
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #13 Martin Žáček.
32:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (2:6).
30:13
Vrátil kousilililinek nad Staňkovu kasu
29:43
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #13 Martin Žáček (2:5).
29:10
Vyloučen hráč #17 René Chodura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
28:58
Drobný je solidně obstřelovaný... Kadaň do toho slušně šlápla
28:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:5).
26:28
Já vám to vysvětlím! Fíďa není žádný hrubián! Pouze řekl ze střídačky svůj názor..... A to se v naší zemi už delší dobu moc nenosí no ..
26:03
Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
23:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #71 Erik Štěrba (1:4).
22:37
Ajaja. Lehce se nám to tu přiostřuje...
21:43
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:7
20:00
19:49
Vyloučen hráč #12 David Matza družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:00
Střely: Dc 3 - Kadaň 7
16:08
Musím poznamenat, Vlčákovo zrychlení je stále neuvěřitelné. Je možné, že nám zatajuje, že jeho druhé jméno je Bolt
15:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #97 Lukáš Mock, asistoval #26 Marek Pokorný (1:3).
15:00
Pardubský obstřeluje DC bránu, seč mu síly stačí... Zatím je ale vše blokováno
10:14
Hra se přelejvá nahoru dolu. Šermování přibývá..  A to je teprve třetí třetinka
08:13
Vyloučen hráč #11 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
07:17
07:17
Děčínská ztráta na půlce a pomalé vrácení vyčarovalo parádní šanci pro Kadaň. Ta to sáámo potrestala.
05:32
Vlček sám na golmana. Než se rozhodl vystřelit, míček mu sjel někam kdovíkam a ještě u toho stihl vykouzlit parádni freestyle
03:58
Žáček všem ukázal, že to rozhodně ještě nezapomněl...  Vítáme tě zpět kámo!
02:26
Tomu říkám vstup do zápasu...
01:52
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #13 Martin Žáček, asistoval #12 David Matza (1:1).
01:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (0:1).
00:05
Taaak a dost vánočního lelkování, míček na střed a jdeme na too..
00:04
A co že to má za význam? První svíce na adventním věnci má vzpomínat na proroky, kteří předpověděli narození Ježíše Krista. Komerčně se 1adventní neděle nazývá železná. Zkrátka a dobře, vánoční čas je tady co nevidět a mám takové tušení, že ani letos ještě řada z vás nemá koupené žádné dárky! Nespoléhejte na benzínky a noční Tesco a vydejte se do obchodů dřív, než nám je zase zavřou!!
00:03
Věřím ale, že zápas proběhne bez potíží a zdravotník dostane svou výplatu opět za nic. A než se nám to tu trošku rozproudí, řeknu vám něco k dnešnímu dni. Dnes je první adventní neděle a to znamená, že si k počteníčku koukejte zapálit první svíčku na svém adventním svícnu.
00:02
Tyto zápasy bývají povětšinou plné emocí, potu a krve. Proto jsme na dnešního zdravotníka museli udělat výběrové řízení a ať se tu stane cokoliv, jsme neskutečně dobře připraveni.
00:01
Dobrý podvečer! Zdravím vás z Nového Boru, kde se odehraje další "domácí" zápas našeho mladičkého celku! Dnes se domácí Děčín utká s týmem FBC DDM Kati Kadaň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Dominik Mach, René Chodura, Lukáš Mock, Ondřej Kopp, Jiří Němec
00:00
Line-up domácích 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Matouš Dašek, Zdeněk Vážný, David Matza, Jan Fidler, Martin Žáček