3:0
2:2
- : -

FBC Kutná Hora - Florbalová akademie MB 7:6
4. Petr Listík, 15. Tomáš Pešl, 24. Šimon Špaček, 30. Jiří Schwarz, 40. Šimon Špaček, 47. Jiří Schwarz, 59. Šimon Špaček - 4. Michal Stehlík, 12. Štěpán Cvekl, 14. Petr Pánek, 20. Michal Stehlík, 42. Michal Stehlík, 43. Albert Vocel; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 17 - Vojtěch Šimon 16; po třetinách: 2:4, 3:0, 2:2;
Komentář domácích Chalupa Josef (Trenér):
Strašně těžký zápas. Od druhé třetiny jsme dokázali významně přidat v osobních soubojích a přestali jsme pouštět soupeře do tolika šancí jako na začátku. Začátky třetích třetin jsou ale hrozné. Udělali jsme spoustu chyb, ale s výkonem můžu být konečně poměrně spokojený. Díky osupeři za fér zápas.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Dnes nás neporazil soupeř, ale ten povrch.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:55
Domácí vyhazují míček přes hřiště aby zdrželi čas a host= už nestihnou nic vymyslet.
59:49
Hosté to pořád zkouší v 6ti ale nevypadá to nadějně.
59:09
Dvě rychlé šance hostů ale Jerry gólman domácích předvádí opět skvělý zákrok a drží tak tým ve vedení.
58:36
Hosté zkouší hru v 6ti
58:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #51 Jakub Jedlička (7:6).
57:51
Jíří Schwarz měl obrovskou šanci která po vyražení brankářem hostů jen tak tak proskákal kolem branky.
56:55
Střela na gólmana hostů kterou si gólman pokryl ovšem míček mu vyskakuje a prostor pro dorážku si našel domácí hráč. Gólman si ovšem pokryl i tuto střelu a drží tak stav vyrovnaný.
55:48
Nepříjemný vysoký míček před domácím gólmanem který Pepa Chalupa uklízi kopnutím mimo hřiště. Uklinil tak hru a domácí mají rozehrávku z rohu.
54:42
Domácí gólman Jerry skočil pod nohy útočícímu hráči. Ovšem vše podle pravidel a hra pokračuje za vyrovnaného stavu dál.
53:38
Hra opravdu přitvrzuje. Vidíme tvrdší souboje, více dohrávání a mnoho pokusů dostat se před brankáře a zakončit.
52:00
15 vteřin do konce přesilové hry a domácí si vystřelili tak 3x na branku.
51:20
Zbývá 54 vteřin a domácí zatím nic moc nepředvedli. Uvidíme jestli přesilovku využijí.
50:39
Po Špačkově akci který si vynutil druhý faul si domácí zahrají hru 5 na 3.
50:14
Vyloučen hráč #47 Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
50:14
Vyloučen hráč #9 Štěpán Cvekl družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
49:10
Týmy jsou opravdu velmi aktivní. Je vidět že ani jeden z týmu nechce do prodloužení a snaží se získat gólový náskok.
48:10
Ondřej Spurný dnes schytává opravdu nespočet střel. Je vidět že nemá strach si do střely stoupnout.
47:31
Hra je přerušena. Po souboji v rohu je potřeba srovnat mantinely po celé délce hřiště.
46:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #47 Šimon Špaček (6:6).
46:41
Po šrumci před brankou hostů míček nakonec našel cestu za záda gólmana hostů a skóre je opět vyrovnané.
45:54
domácí gólman Jerry měl teď opravdu velmi povedený zákrok. Na 100% můžeme říct že svůj tým opravdu podržel.
45:15
Domácí se snaží za každou cenu vyrovnat ovšem míčky jím sjíždí z čepelí a nejsou schopni pořádně zakončit.
43:33
Hosté jsou před brankou domácích opravdu aktivní a zatím to vypadá že dnešní 3 body opravdu chtějí.
42:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #9 Štěpán Cvekl (5:6).
42:15
Hosté zvládli ubránit oslabení a již hrají v plném počtu.
41:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #9 Štěpán Cvekl (5:5).
41:24
Po rozehrávce hostů z rohu si střela našla cestu za gólmana domácích a je vyrovnáno.
40:23
Hosté se hned dostali do dvou rychlích šancí ovšem domácí gólman Jerry si s první střelou poradil a druhou vyráží maskou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:3
40:00
39:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #97 Antonín Tvrdík (5:4).
39:18
Kutná Hora je dnes poprvé ve vedení. Po skvělé souhře kdy se domácí hráči našli a milimetrově nahráli končí míček po skvělé střele Šimona Špačka těsně pod břevnem u vzdálenější tyčky.
38:50
Oba týmy se skvělě vracejí do obrany a skvěle brání.
38:05
Hra teď byla opravdu rychlá na každé straně pár rychlích šancí. Bylo se na co dívat.
37:10
Šimon Špaček byl v šanci ovšem střelu přizvedl a končí tak nad brankou a mimo mantinely.
36:36
Občas se oba týmy do nějaké šance dostanou. Gólmani ovšem nemají velkou práci.
35:19
Hráč Ondřej Spurný odchází na střídačku. Odražený míček mu končí v obličeji ale vše vypadá v pořádku.
34:10
Hra je každou chvíli na jiné straně ale momentálně žádné velké šance ani na jedné straně. Spíš nějaké nahazování před brankáře.
32:55
Přesilovou hru lépe zvládla Boleslav a stav je tak stále vyrovnaný.
31:45
Domácí mají svou druhou přesilovou hru. Ukaží nám zase nějakou gólovou situaci nebo se Mladá Boleslav dokáže ubránit
30:51
Vyloučen hráč #78 Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
30:43
Hosté v šanci ale střela minula branku.
29:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #97 Antonín Tvrdík (4:4).
29:20
A je vyrovnáno. Domácí tým se vrací do zápasu. Dokáží hosté opět zvýšit svůj náskok nebo se to povede domácím.
29:00
Zdá se že hra začíná přitvrzovat i slovně a to vidíme neradi.
27:40
Hosté dělají co mohou aby domácím dnešní zápas co nejvíce znepříjemnili a snaží se nedělat chyby.
26:45
Domácí jsou nyní opravdu aktivní na útočné polovině a snaží se za každou cenu vstřelit srovnávací branku a střelám chybí milimetry.
25:10
Hosté se ovšem také snaží dostat před domácího gólmana a navýšit svůj náskok.
23:59
Domácí měli krásnou šanci ovšem střela končí v tyčce. Jak by řekl jeden hráč Kutné Hory přineste svářečku byla to rána.
23:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #5 Jiří Schwarz (3:4).
23:12
Domácí využívají přesilovku a dostávají se opět o kousek blíže k vyrovnání skóre.
22:24
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
22:24
Střela před domácím gólmanem končí v síti ovšem domácí hráč Tonda Tvrdík se svalil k zemi a drží se za obličej. Gól není uznán a hosté dostávají 2 minutový trest.
21:26
Ovšem Mladá Boleslav se snaží domácí nepouštět do střel.
20:30
Kutná Hora do 2. třetiny vběhla velmi aktivně. Hned ze začátku měla 2 rychlé akce ovšem nepodařilo se snížit náskok Boleslavi.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
19:47
Vypadá to že domácí si míček spíš jen pohlídají a uvidíme s čím oba celky nastoupí do 2. třetiny.
19:04
19:04
Chyba přišla ze strany domácích a hosté ji využívají. Navyšují svůj náskok na dvougólový rozdíl.
18:00
Zdá se že hra se trochu zpomalila. Hráči zřejmě opět šekají na chybu soupeře.
16:35
Gólman domácích Jerry je u pořadatelského stolku s krvavým zraněním. Zdravotník ho ošetřil a Jerry se vrací zpět do branky.
15:37
Hráči do sebe občas chodí opravdu tvrdě. Šancí je na obou stranách stále dost.
14:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Tomáš Pešl bez asistence (2:3).
14:08
Kutná Hora snižuje náskok Boleslavi a ukazuje že se jen tak nevzdá.
13:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #9 Štěpán Cvekl (1:3).
13:27
S přesilovou hrou si Mladá Boleslav poradila.
12:25
Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
12:25
Sledujeme první přesilovou hru dnešního utkání. Uvidíme jak si Mladá Boleslav poradí s početní převahou.
11:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Štěpán Cvekl bez asistence (1:2).
11:01
Po krásné kličce končí míček za zády domácího gólmana.
10:45
Mladá Boleslav se snaží dostat do útoku zatím marně.
09:31
Kutná Hora opět v šanci tentokrát střílel Šimon Špaček. Střela ovšem proletěla těsně kolem branky.
08:36
Petr Listík byl v šanci před hostujícím brankářem ale nepovedlo se zakončit podle jeho představ.
07:57
Hra je každou vteřinou na jiné polovině ale zatím žádná větší akce.
06:47
Hráči lehce přitvrzují v osobních soubojích a nechtějí soupeřům nic darovat. Zatím vše v rámci pravidel.
05:45
Hra se trochu uklidnila. Jakoby si hráči spíše chtěli počkat na chybu soupeře.
04:00
A stav utkání je vyrovnán. Oba týmy vstřelily rychlou branku a začíná se " odznovu"
03:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík bez asistence (1:1).
03:28
02:45
Pár akcí bylo vidět na obou stranách ovšem žádná si nenašla cestu za záda jednoho z gólmanů.
01:58
Ale domácí se vzpamatovali a snaží se skóre navýšit jako první. Ale hosté velmi dobře blokují střely.
00:35
Hosté vstupují do hry velice aktivně. Hned po pár vteřinách zvoní tyč domácí branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Albert Vocel, Tomáš Malý, Vojtěch Starý, Petr Machač, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Václav Rejna, Jan Novotný, Josef Chalupa, Petr Listík, Tomáš Pešl
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání mezi domácí Kutnou Horou a hostující Florbalovou akademií Mladá Boleslav.
Domácí jsou po 10 zápasech se 14ti body na 6. místě. Hosté z Mladé Boleslavi jsou po 9 zápasech s 16 body o příčku víše na 5. místě.
Tabulkově nás tedy čeká vyrovnaný zápas ale uvidíme co hráčí předvedou na hřišti.