2:3
2:0
- : -

FBC Mohelnice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 5:3
10. Tomáš Pudil, 25. Josef Veselík, 31. Lukáš Zach, 41. Jiří Šula, 59. Josef Veselík - 25. Tomáš Faltus, 34. Jakub Weiss, 35. Vojtěch Marek; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5:5; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Jan Hampl 20 - Daniel Jiruška 22; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích 1. část: Jedno z nejkvalitnějších utkání letošní sezóny. Soupeř dokázal, že se nedrží v tabulce tak vysoko náhodou. Poctivě plnili taktické pokyny a pro nás bylo těžké jejich defenzivní blok překonat. Já si narozdíl od hostujícího trenéra myslím, že jsme byli ofenzivnějším týmem.
60:00
Komentář trenéra domácích, 2. část: Byli jsme více na míčku a dobře kombinovali. Dnes klukům náleží velká pochvala, doma stále 100%. Jdeme si za svým cílem. Děkuji naším výborným divákům, soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Petra Adamce: Velmi kvalitní divizní utkání, kterých kdyby bylo víc jen dobře. Soupeř byl skvěle připravený jak fyzicky, tak takticky. Výborný defenzivní blok bylo pro nás těžké překonat. Druhá prohra v sezóně, ale se vztyčenou hlavou. Děkujeme soupeři za fér utkání.
59:24
Marek z mantinelu z jedničky, Hampl však připraven a rychlím skluzem míček vyráží do rohu.
59:12
Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
58:36
Timeout FBC Mohelnice
58:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Josef Veselík, asistoval #11 Adam Kupka (5:3).
58:01
Skalický v úniku střlí, Hampl nekompromisní.
57:41
Treněr Šincl znovu mutuje.
57:20
Kupka střelou z voleje sestřeluje dalšího holuba.
56:05
Weissova střela po zemi se krásně zatočila, bohužel i tak skončila mimo brankovou konstrukci.
54:07
Majvald volný na mantinelu mohl střílet do prázdné. Míček ale nechtěl spolupracovat a odskočil mu.
52:18
Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
48:48
Novákova dělovka z mantinelu končí v rukách brankáře.
47:32
Šalda střílí holuby.
46:58
Kupka poslal na párek 3 hráče hostů, když byl připravený střílet, skončil za mantinelem.
46:57
Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:40
Bizkova střela končí v rukách brankáře.
44:57
Novákovo nahození končí v rukách Jiruška.
43:47
Pudil v rohu viděl volného Zacha na střelu do prázdně, díky teči obránců však míček končí na backhandu a mimo bránu.
42:55
Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
42:26
Mohelnice si drží míček pro sebe a nechává Letohrad v tlaku.
41:55
Veselík byl vyslán do úniku. Místo toho si však míček zatáhl a hned vystřelil. Jeho dělová rána končí za mantinelem.
40:45
Zach mohl z jedničky nahrát na Bizka, který by střílel do prázdné. Rozhodl se však vystřelit, ale trefil jen připraveného gólmana.
40:04
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #95 Michal Vaněk (4:3).
40:04
Moehlnická formace se rozhodla jít hned z bully dopředu. Vaněk si vzal míček dopředu a poslal Šulu na sobouj 1 na 1. Šula díky rychlostní výhoze poslal obránce na párek a nekompromisně vymetl pavučiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
39:18
Novotného blok zastavil individuální akci Skalického.
38:31
Dnešní utkání sleduje 59 diváků. Děkujeme.
36:52
Mohelnice si neumí dát přesnou přihrávku na střelu. Když se ZAch rozhodl vystřelit ze špatné pozice, míček netrefil a kvůli došvihu je u míčku hostující celek.
36:29
Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:07
Letohrad začal pressovat a domácí celek začíná chybovat ve velkým. Jestli chce MOhelnice vyhrát, musí zabrat.
35:47
Kubelka trestá znova chybnou rozehrávku Mohelnice, jeho střela ale opět nad.
34:37
Ukázkoví přesilovka. Rychlá kombinace s následnou křižnou přihrávku na volného hráče, střílícího do prázdné.
34:36
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Marek, asistoval #8 Jan Skalický (3:3).
33:58
Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
33:57
Marek svou střelou trefuje břevno a Weiss si nešťastně srazil do vlastní.
33:56
Vlastní branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss (3:2).
32:55
Bizek v rohu viděl volného Pudila na středu, ten z jedničky střílí. Jiruška však ve správném postoji.
31:36
Mohelnický kotel i bez hlavních tahounů. bratranců Mekyskových, křičí z plných plic.
31:18
Letohrad je v tlaku jak v petrželi.
30:35
Míček, jež se nacházel na středu u mantinelu na sebe nalákal většinu hráčů, následně vyskočil na střed na volného Zacha, který nekompromisně střílí z první pod rameno brankáře.
30:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach bez asistence (3:1).
29:26
Pudil vybojoval míček a v rychlém úniku viděl volného Zacha, ten z jedničky střílí příklepem po zemi pouze do Jiruškovi dolní končetiny.
28:48
Novák z půlky krásně vyslal na Bizka na mnatinel, ten ale ze zátahu střílí mimo a míček končí na florbalkách hostujícího celku.
28:02
Pudil vzal míček Subertovi na středové čáře, hráč Orlic chtěl míček zpátky a končí tak na trestné lavici.
28:01
Vyloučen hráč #23 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
27:34
Zachovu střelu vyráží Jiruška až na věž mohelnického kostela.
27:11
Mohelnice se pokouší o rychlou kombinační hru, ale vždy jim chybí kousek ke skórování.
26:20
Dolečkova střela končí na tyči.
25:48
Další chybná rozehrávka domácího celku. Faltus tentokrát naštěstí pro Mohelnici přestřeluje.
24:43
Domácí chybují v rozehře a Faltus chybu potrestává.
24:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #8 Jan Skalický (2:1).
24:31
Mohelnice ukázala ukázkouvou kombinační hru a vede 2:0.
24:30
24:26
Veselíkovo dělo končí jen na helmě brankáře.
23:34
Faltus okradl Pudila na půlce, v úniku pak pouze míjí bránu.
22:59
Kubíčkovo nahození JIruška jen vyráží.
21:46
Okénko trenéra domácích: Zku*vený Caprisune.
20:17
Mohelnice jde rychle do útoku, Bizek však z otočky míří mimo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:5
20:00
19:17
Novotný ukázal rychlé nožky a v pohodě si prošel okolo tří hráčku, střela mu však nesedla.
18:00
Heller se krásně vytočil od mantinelu na střed, jeho raketa však končí na břevně.
17:33
Faltus střílí z prvé z mantinelu, Zachovo lýtko však připraveno.
16:48
Pokorný si skoro shodil míček do vlastní brány, Jiruška však připraven.
13:35
Mohelnický blok zatím stoprocentní.
12:05
Novák vyslal Veselíka do rychlého breaku, ten však míček nezastihl.
12:03
Vyloučen hráč #7 David Nejezchleba družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
11:19
Signály Orlům nevychází. Mohelnická defenzíva ví, jak na ně.
09:54
Zach svým rychlým sprintem zastavil hostující útok.
09:31
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #45 Lukáš Zach (1:0).
09:28
Skalický so v úniku prošel třemi hráči a následně si položil gólmana na zem. Hampl je však větší, než si orlický hráč myslel.
07:35
Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
07:10
Rozhodčí mají zvedlou ruku a Mohelnice si zřejmě zahraje přesilovku.
03:39
Hostující celek si v poklidu kombinuje, mohelnickou obranou však prostřelit nedokáží.
02:46
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
01:55
Orlický signál kluci z Mohelnice přečetli.
00:41
Novákovo nahození Jindruška vyráží.
00:01
Úvodní bully vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Tomáš Faltus, Vojtěch Marek, Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Jindřich Novák, Adam Kupka, Filip Heller, Jakub Weiss, Josef Veselík