4:2
1:5
0:0

Prague Tigers Nehvizdy - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:9pn
6. Tereza Plánková, 15. Eliška Mrázková, 20. Eliška Mrázková, 22. Eliška Mrázková, 23. Jana Prokšanová, 37. Eliška Mrázková, 38. Eliška Horáková, 59. Laura Elena Voštiarová - 7. Markéta Šťástková, 28. Pavla Lišková, 30. Michaela Hrubá, 41. Michaela Hrubá, 42. Viola Kratochvílová, 45. Stela Lukovská, 50. Pavla Lišková, 58. Klára Jasanová, N Pavla Lišková; rozhodčí: Jan Paleček - Jan Šubrt; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 24 - Kateřina Pokorná 34; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:5, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #21 Jana Prokšanová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #23 Pavla Lišková a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #27 Nikola Bursová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #13 Klára Jasanová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #85 Eliška Horáková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #73 Eliška Vrzalová , ale gól nevstřelil.
66:00
V Nehvizdech vidíme zklamání v očích domácích po zdánlivě vyhraném zápase a neuvěřitelná radost Sparťanek.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Bursová při trestném střílení prudce trefuje spojnici!
65:00
65:00
Komentář trenéra hostů pana Kozlíka: "I přes všechny komplikace před utkáním jsme zažili krásný zápas. V průběhu zápasu to bylo nahoru dolů, chvilku jsem byli lepší my, chvíli zase soupeř. Naštěstí jsme předvedli neskutečnou otočku ve třetí třetině a jsme moc rádi za výhru v nájezdech. Klobouk dolů před naším týmem."
65:00
Komentář trenéra domácích pana Víta Gattnara: Dnes budu dlouhý, takže potěším všechny čtenáře. Zápas hodnotím trošku v emocích. První třetina byla taková rozkoukávací. Sem tam hra nahoru dolů. Druhá třetina byla dle našich parametrů, kombinačne nám to docela šlo. Ve třetí třetině nevím co se stalo, najednou výpadek v hlavách a nastalo peklo. Hra nahoru dolů, ani obraz ani zvuk. Tento styl nám úplně nesedí a šlo to poznat. Postupně nám hlavy místo znovuzrození spíše odešly do větších hlubin. Musíme začít pracovat koncentrovaněji a na tento druh zápasů se připravit. Teď k tomu důležitějšímu. Dnešní zápas jsme odehráli ve speciálních dresech. Tyto dresy poputují do aukce na podporu dobré věci. Sledujte tedy sociální sítě klubu Prague Tigers a pojďte do toho s námi! #stigersvpohybu
64:49
Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře.
64:45
Horáková pěknou střelu z otočky rozezvonila tyč.
64:18
Prokšanová vybojovala a pokryla míček, předvedla neuvěřitelný sprint přes půl hřiště, Hemerníková však její pobídku ke střele nedokázala dopravit do brány.
63:26
Nervozita domácích se projevuje nejen na samotných hráčkách, ale i na trenérech. V této sezoně je to první zkušenost s prodloužením.
62:59
Hráčky Sparty zastavily rozeběhnutou Hamerníkovou přesným vypíchnutím míčku. Místo kombinace v přečíslení 4 na 2 však zvolily střelu, kterou s přehledem chytá Pilšáková.
61:49
Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
61:48
Hra pokračuje ve stejném stylu jako závěr 3. třetiny a máme tu další vyloučení, tentokrát na domácí straně.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:30
Zdánlivě poklidné utkání přerostlo v přestřelku a boj o každý balonek. Po dramatickém vývoji bude uvidíme první prodloužení Tigers v této sezoně.
58:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #7 Laura Elena Voštiarová, asistoval #49 Eliška Mrázková (8:8).
58:28
"GÓÔÔÔÔL" zní z palubovky a nenápadná střela Voštiarové proskákala obranou, přes brankářku, až do brány. Máme vyrovnáno!
57:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #23 Pavla Lišková (7:8).
57:21
Sparta otáčí vývoj utkání ve vlastním oslabení!
56:20
Šebestová dostává krásnou krosovou přihrávku, nedokázala však střelu dopravit do branky a míří nad.
56:11
Přesilovku domácích 5 na 3 doprovází intenzivní povzbuzování hokejkami z obou střídaček. Hala se konečně probudila, přestože se dnes hraje bez diváků.
55:33
Vyloučen hráč #36 Markéta Šťástková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
55:17
Hráčky Tigers se díky přesilovce drží na balonku, což jim viditelně vrací uklidnění hry a pozitivní pohled.
54:41
Vyloučen hráč #23 Pavla Lišková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
53:33
Zdravotník se dnes opravdu nezastaví. Po dvou úrazech Sparťanských hráček spěchá na pomoc si Šebestové, které se bolestivě drží za rameno a odchází střídat.
52:32
Ze střídačky domácích zaznělo pronikavé "TĚLOOOOO" z úst hlavního kouče sledujícího šermovanou v prostoru nad brankovištěm Tigers.
49:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková bez asistence (7:7).
49:59
Sparta také využívá přesilovku a vyrovnává skóre! Stav ještě před chvílí "rozhodnutého" utkání je nyní 7:7 a domácí hráčky z poslední třetiny zatím nic moc nemají.
49:36
Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nesportovní chování.
48:04
Akce domácích 4 na 2 končí bekhendovou přihrávkou přímo do bloku Sparty.
47:00
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
46:50
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou. Sparta je daleko aktivnější a nabuzenější na vyrovnání, Tygřice začínají působit nervózně. Na uklidnění trenér Jambor využívá time out.
44:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Stela Lukovská, asistoval #12 Aneta Navrátilová (7:6).
44:23
Nenápadná střela od mantinelu těsně za půlkou hřiště končí za zády Pilšákové. Sparta snižuje na rozdíl jediné branky!
43:14
Hráčky Sparty jsou v této třetině aktivnější a jde vidět že nechtějí zápas soupeři odevzdat. Začíná se nám to tady dramatizovat.
42:30
Pilšáková fantastickým zákrokem drží Tygřice před dalším hrozícím gólem Sparty ze samostatného úniku.
41:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Viola Kratochvílová, asistoval #13 Klára Jasanová (7:5).
41:20
Další pěknou šanci Sparty likviduje Pilšáková skokem přes celou bránu.
40:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Hrubá, asistoval #23 Pavla Lišková (7:4).
40:20
Rychlý gól z dorážky na úvod třetiny pro Spartu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:8
40:00
37:51
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #7 Laura Elena Voštiarová (7:3).
36:05
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (6:3).
36:05
Kratochvílová se dlouho na trestné lavici neohřála a Tigers využívají první přesilovku zápasu.
35:40
Vyloučen hráč #79 Viola Kratochvílová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
33:34
Akce domácích 3 na 2 měla potenciál, ale nakonec to holky zadrbaly.
31:30
29:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Hrubá, asistoval #13 Klára Jasanová (5:3).
29:19
Hrubá povedenou střelou ze středu zasadila míček o břevno do branky a snižuje na 5:3!
29:00
Hamerníková zlikvidovala střelu Sparťanky přesným blokem.
28:30
Horáková promáchla pěknou přihrávku Mrázkové do prostoru brankoviště. Na druhé straně Pilšáková hezký zákrok nohou.
27:29
27:29
Z rychlého protiútoku se prosazuje Lišková a snižuje skóre.
26:45
Pokus o střelu Nejedlé překazila hokejka soupeřky.
25:40
Rozehrávka Tigers z útočícího rohu končí jen ve zdi soupeře.
25:09
Sparta na chvíli zavítala na polovinu soupeře, krosovou přihrávku do prázdné brány však promáchla koncová hráčka.
23:59
Máša neprošla přes spoluhráčku Hamplovou a končí na podlaze. Mohl to být pěkný útok.
22:30
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #95 Eliška Dvořáková (5:1).
22:30
Sparta se konečně dostala na balonek, avšak z chybné rozehrávky těží domácí. Střela Prokšanové s nádhereně zapadla do víka.
22:00
Tigers pokračují v tlaku, Veselá však trefila pouze tělo golmanky. Hnes následující dorážka Hamplové skončila na tyči.
21:22
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #16 Tereza Plánková (4:1).
21:22
Ze začátku druhé třetiny sledujeme tlak domácích s několika nebezpečnými šancemi - ta poslední končí dalším gólem. Sparťanky se zatím nedostaly na balonek.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:11
20:00
19:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #46 Petra Šebestová (3:1).
19:13
Golmanka domácích ukázala nádherný výhoz přímo na Mrázkovou, která spolu se Šebestovou předvedla bezchybnou kombinaci. Tigers dává gól do šatny a zvyšuje vedení na 3:1.
17:55
Další střela z půlky pro Hamerníkovou. Poskakující balonek však na brankovišti našla gólmanka hostů.
17:28
Sparta se po krátké odmlce snaží dostat do nějaké šance, zatím ale bez úspěchu.
16:03
Další akce domácích končí střelou mimo branku.
14:45
14:45
Pilšáková právě "na Haška" pokryla balonek před možným únikem Sparty.
13:30
12:30
Tigers se pomalu dostávají do utkání, vytvořily si pár šancí.
11:45
Nebezpečná střela Hamerníkové od poloviny hřiště.... Brankářka ale vše viděla a tak s ní poradila.
11:12
Rozehrávka Tigers z rohu hřiště nepřinesla ovoce. Domácí však stále na balonku.
10:48
Nebezpečnou střelu Sparty likviduje Pilšáková dvěma zákroky maskou. To je forma!
10:06
Rychlý přechod domácích na polovinu soupeře překazila u branky hostující obránkyně.
09:13
Střelu Sparty z prostoru nad brankovištěm s přehledem lapá Pilšáková.
08:30
Sledujeme hru nahoru dolů, míček se u žádného z týmů dlouho neohřeje.
06:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #23 Pavla Lišková (1:1).
06:40
Z nepřesné přihrávky Tigers dokázaly Spar`tanky využít rychlého protiútoku a velmi rychle srovnat skóre.
05:47
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #49 Eliška Mrázková (1:0).
05:27
Po akci domácích končí míček v odkryté bráně!
05:04
Krásná akce domácích bohužel končí jen střelou nad soupeřovu branku.
04:35
Střelu Dvořákové golmanka hostů s přehledem chytá.
04:20
Tigers se aktivněji zapojili do hry na míčku a hra se začíná zrychlovat.  Zatím žádné zásadní drama
03:00
Nepezpečná střela Sparty po nepřesné rozehrávce domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Kristýna Novotná, Eliška Vrzalová, Michaela Hrubá, Karolína Chvátalová, Klára Jasanová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Nikola Bursová, Kristýna Viktorová, Nikola Hamerníková, Jana Prokšanová, Eliška Dvořáková
00:00
Vítáme vás u sledování online přenosu utkání 12. kola 1. ligy žen. Dnes vyzvou domácí Prague Tigers soupeřky ze Sparty v rámci speciálního benefičního utkání na pooc seniorům.