1:3
0:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:7
2. Jan Pinkas, 6. Matěj Šaroch, 10. Martin Šolaja, 11. Jan Pinkas, 19. Martin Šolaja, 30. Jakub Pekárek - 14. Patrik Med, 17. Jakub Šedivý, 21. Patrik Med, 38. Jiří Čížek, 40. Adam Stejskal, 54. Jiří Čížek, 59. Jiří Čížek; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Brejcha; vyloučení: 5 + Jan Pinkas 5 + Jakub Pekárek OS:1; využití: 0:3; diváků: 10; zásahy brankářů: Matěj Šefl 20 - Patrik Urban 18; po třetinách: 5:2, 1:3, 0:2;
Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér):
Dobrý vstup do utkání. Děkujeme pořadatelům a soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
První třetina, stejně jako minnule, byl z naší strany průser. Postupně jsme se zvedli. K vítězství přispělo, že jsme byli disciplinovanější než soupeř a situace jsme zvládli s chladnou hlavou.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
58:21
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #44 Matyáš Moller (6:7).
58:21
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
58:21
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
58:21
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
57:31
Vyloučen hráč #98 Tomáš Petr Martan družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
57:16
Vyloučen hráč #34 Ondřej Vaněk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
53:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (6:6).
50:24
Vyloučen hráč #26 Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za hrubost.
48:56
domácí svou první přesilovku nevyužili
46:48
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #45 Michal Fuchs (6:5).
37:14
37:14
hosté se opět dostávají na rozdíl dvou gólů
29:55
velká šance hostí nakonec nekončí golem
29:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #21 Martin Šolaja (6:3).
25:21
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #19 Patrik Med.
20:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #37 Adam Stejskal (5:3).
19:21
Vyloučen hráč #98 Tomáš Petr Martan družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
18:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #4 Dominik Šach (5:2).
16:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (4:2).
16:04
hosté dvěma rychlými goly snižují na dvoubrankový rozdíl
13:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med z trestného střílení (4:1).
10:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #81 Marek Paštika (4:0).
09:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Martin Šolaja bez asistence (3:0).
09:07
kapitán domácích využívá chybu v rozehrávce hostí
06:55
navzdory skore mají hosté ze hry opticky více
05:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Matěj Šaroch, asistoval #26 Jan Pinkas (2:0).