2:2
3:2
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - FbC Hradec Králové  8:4
6. Filip Kovářík, 16. Daniel Senko, 18. Daniel Senko, 22. Petr Šimon, 27. Filip Kovářík, 41. Petr Šimon, 49. Vojtěch Procházka, 52. Filip Kovářík - 34. Radek Zezulka, 34. Michal Kunart, 55. Michal Rolín, 58. Michal Rolín; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:4; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 12, Adam Stříteský 8 - Filip Školník 16; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:2;
Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér):
V porovnání s oslabeným soupeřem jsme byli lepším týmem. Máme ale na to, abychom v zápase daleko více dominovali. O příštím dobrodružném víkendu to na havíře stačit nebude. Kvalitně potrénujeme a budeme lepší. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér):
Dnešní utkání nás nezastihlo v ideálním rozpoložení. Soupeř byl úspěšnější v osobních soubojích a nás nejvíce trápila kvalita naší hry na balónku, ze které plynulo mnoho chyb a většina obdržených gólů. Pro nás zase poučení po pár vyhraných zápasech. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:30
Vyloučen hráč #13 Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
59:30
Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
59:12
Vyloučen hráč #50 Aleš Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
57:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #74 Martin Cupal (8:4).
54:46
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #80 Lukáš Klouček (8:3).
51:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Filip Kovářík bez asistence (8:2).
48:55
Timeout FbC Hradec Králové
48:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #27 Filip Kovářík (7:2).
47:45
Vyloučen hráč #33 Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
46:24
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #22 Petr Šimon.
40:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #13 Jakub Kýr (6:2).
40:00
Vyloučen hráč #96 Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:6
40:00
33:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #95 Denis Polák (5:2).
33:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #80 Lukáš Klouček (5:1).
31:08
Střídání brankáře. Nový brankář #34 Adam Stříteský družstva FAT PIPE Start98 Kunratice
28:28
Vyloučen hráč #88 Ondřej Hnátek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
26:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Filip Kovářík, asistoval #74 Kryštof Šejnost (5:0).
25:25
Vyloučen hráč #95 Denis Polák družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
21:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #4 Lukáš Hamerník (4:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
17:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (3:0).
15:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #50 Aleš Weigner (2:0).
13:52
Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Filip Kovářík, asistoval #72 Filip Bezpalec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: Michal Rolín, Max Kuštan, Lukáš Klouček, Radek Zezulka, Martin Cupal
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Ondřej Peterka, Aleš Weigner, Daniel Senko, David Kolář, Jakub Kýr