1:2
4:1
- : -

Crazy girls FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:3
6. Anna Kateřina Jandová, 39. Karolína Nováková, 52. Aneta Voříšková, 55. Markéta Lenfeldová, 55. Aneta Voříšková, 60. Markéta Žbánková - 26. Nikola Trnková, 32. Eliška Reischlová, 50. Aneta Kalivodová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 17 - Nicol Götzová 28; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:1;
Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí):
Dlouho otevřený zápas, už i diváci začali být netrpělivý. Nepropměňování šancí jsme prolomioli až ve třetí třetině. Soupeřky nám zadarmo nic nedaly a praly se o výsledek až do konce. Zvládli jsme důležité zápasy a posouváme se do čela ligy. Super.
Komentář hostů Doubek Pavel (Vedoucí):
Jsme rády, že jsme hrály s Libercem dobrý zápas. I v omezené sestavě jsme dokazaly domácím zatopit. Škoda, že jsme v první třetině neproměnily svoje šance, mohlo to být mnohem zajímavější. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas.
60:00
Nejlepší hráčky dnešního zápasu: Liberec - Lenfeldová Markéta , Vinohrady - Hrušková Ivana
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:37
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková bez asistence (6:3).
59:37
Žbánková dokázala přes půl hřiště trefit prázdnou bránu.
54:15
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #74 Karolína Nováková (5:3).
54:15
Klepnutí do míčku a domácí se dostávají do dvoubrankového vedení.
54:07
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #16 Kristýna Rondošová (4:3).
54:07
Lenfeldová  z půlky výběhem od mantinelu prostřelila golmanku.
53:50
Valešová ze vzduchu dokázala trefit míček a nasměrovat ho do brány, golamanka si připsala zásagh rukou.
51:51
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #44 Markéta Žbánková (3:3).
51:51
Voříšková dokázala uklidit míček do prázdné brány.
51:15
Rondošová nedokázala prostřelit blok hokejek.
49:51
Timeout Crazy girls FBC Liberec
49:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:3).
49:51
Střela od mantinelu na bližší tyč, Hánová se nedokázala přesunout, jedna z libereckých hráček se vydala střídat v nevhodný čas.
49:10
Liberec vysoko napadá rozehrávku Vinohrad.
44:31
Vyloučen hráč #70 Karolína Hošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
43:10
Liberecký trenér od začátku třetí třetiny točí pouze dvě pětky.
42:12
Vinohrady trefují tyč.
40:01
Třetí třetina začala a míček po boji získala Vinohrady.
38:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (2:2).
38:58
Nováková vystihla rozehrávku Vinohrad a dokázala se prosadit.
38:00
Vinohrady v plném počtu.
36:00
Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:20
Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
34:05
Nováková se po několikáté dostala se střele, ale opět mimo hřiště.
33:55
Liberec měl znovu blízko ke vstřelené brance, hostující golamka v bráně čaruje.
33:20
31:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #77 Adéla Skalická (1:2).
31:18
Vinohrady poprvé v utkání jdou do vedení, Liberec ztrácí svoji neporazitelnost v olabeních.
30:41
Vyloučen hráč #25 Anna Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:20
Střela Kabelákové z půlky měla oči, golmanka pouze vyráží.
27:50
Žbánková sama před hostující golmamkou neuspěla.
25:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #36 Ivana Hrušková (1:1).
25:15
Trnková osamocená na velkém brankovišti srovnává stav utkání.
23:55
Lenfeldová předvedla kvalitní sólo hru.
22:20
Foffová dokázala krásně i čistě sebrat míček soupeřce.
20:30
I nadále je v soutěži Liberec v oslabení 100%.
19:59
Vinohradům se dosavadní přesilová hra nedaří, ze druhé třetiny budou mít ještě 30 vteřin k dobru, uvidíme, jestli něco vymysl.
19:10
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30
Vyloučen hráč #13 Markéta Rumlová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:30
Vinohredy mají ke konci první třetiny výhodu přesilové hry.
17:20
Liberec nebyl daleko od vstřelené branky.
16:30
Žbánková zkoušela žabku na Novákovou, neúspěšně.
15:45
Hrušková pouze do připravené Hánové.
14:10
Reischlová svojí střelu nasměrovala mimo hřiště.
13:05
Hánová vyráží.
11:30
Střelu Nigrinové se Bárkové podařilo zablokovat.
07:22
Vinohrady si zatím vážnější šanci nedokázaly vytvořit.
06:10
Střela Foffové pouze do bloku.
05:57
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #24 Anna Kateřina Jandová, asistoval #10 Petra Müllerová (1:0).
05:57
Střelu Müllerové dokázala Jandová před gomlankou ještě tečovat.
03:10
Střelu Bárkové dokázala hostující golmanka pouze vyrazit.
00:05
Liberec ihned napadá a snaží se vybijivat míček pro sebe.
00:01
Bule pro Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Eliška Hladíková, Anežka Dobisíková, Aneta Nigrinová, Karolína Snopová, Eliška Reischlová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Aneta Voříšková, Pavla Bárková, Markéta Lenfeldová, Kateřina Novotná