1:2
3:3
- : -

1. SFK Flashing Stars Havířov - FBS Olomouc B 7:5
8. Jiří Vyležík, 13. Daniel Fenzl, 14. Václav Šimčík, 29. Michal Beneš, 32. Daniel Fenzl, 39. Václav Šimčík, 43. Václav Šimčík - 20. Jan Mádr, 25. Hynek Halíř, 39. Tomáš Pírek, 42. Bohdan Kopelec, 45. Tomáš Hruška; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Jan Šauer ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 3:3;
45:00
44:03
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #7 Tomáš Hruška, asistoval #47 Bohdan Kopelec (7:5).
42:44
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #9 Václav Šimčík, asistoval #47 Lukáš Nevrlka (7:4).
41:47
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #47 Bohdan Kopelec z trestného střílení (6:4).
38:26
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #14 Tomáš Pírek, asistoval #67 František Kneip (6:3).
38:03
36:07
Olomouc vstřelila branku ale nebyla uznána.
31:00
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #28 Daniel Fenzl, asistoval #9 Václav Šimčík (5:2).
30:00
30:00
28:48
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #27 Michal Beneš, asistoval #30 Marek Piskorz (4:2).
27:17
Vyloučen hráč #47 Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
24:22
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Hynek Halíř, asistoval #7 Tomáš Hruška (3:2).
19:04
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #6 Jan Mádr, asistoval #7 Tomáš Hruška (3:1).
19:04
Olomouc se po tlaku dočkala branky.
15:00
15:00
13:10
12:50
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #28 Daniel Fenzl, asistoval #47 Lukáš Nevrlka (2:0).
12:50
Havířov využívá přesilovku.
11:24
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
07:45
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #21 Jiří Vyležík, asistoval #27 Michal Beneš (1:0).
07:45
Po krásné střele Vyležíka, jde Havířov do vedení.
02:30
Havířov na míčku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Jan Mádr, Bohdan Kopelec, Vojtěch Krhovják, Vojtěch Sedlák, Tomáš Pírek