4:0
3:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B - FBC Spartak Bílovec 8:2
5. Ondřej Štolfa, 16. Nikolas Papazachariu, 19. Matouš Svrčina, 20. Lukáš Holek, 21. Dominik Bezděčík, 30. Tomáš Strachota, 32. Lukáš Holek, 34. Václav Čech - 12. Matěj Hőpp, 25. Tereza Juřicová; rozhodčí: Robert Horák - David Musial; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Křížkovský ? - Adam Juřica ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 3:1;
36:00
Střely ve 3. části: 9:2
36:00
33:52
Vlastní branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #63 Václav Čech (8:2).
32:27
Jen to cinklo
31:30
Vyloučen hráč #50 Filip Altman družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #31 Lukáš Holek, asistoval #47 Matouš Svrčina (7:2).
29:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #96 Tomáš Strachota, asistoval #73 Jakub David Holeček (6:2).
24:34
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 Tereza Juřicová, asistoval #6 Sára Vilšerová (5:2).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 13:1
24:00
20:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #61 Dominik Bezděčík, asistoval #73 Jakub David Holeček (5:1).
19:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #31 Lukáš Holek, asistoval #73 Jakub David Holeček (4:1).
18:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #47 Matouš Svrčina bez asistence (3:1).
15:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #19 Nikolas Papazachariu, asistoval #73 Jakub David Holeček (2:1).
13:27
Vyloučen hráč #40 Vojtěch Dobeš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 14:1
12:00
11:16
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #66 Matěj Hőpp bez asistence (1:1).
06:05
Vyloučen hráč #50 Filip Altman družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B na 2 minuty za sekání.
04:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #33 Ondřej Štolfa, asistoval #73 Jakub David Holeček (1:0).
03:07
Vyloučen hráč #66 Matěj Hőpp družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Horák a David Musial.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Bílovec:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B: brankář: Lukáš Křížkovský; hráči v poli: Vojtěch Grendysa, Ondřej Štolfa, Dominik Bezděčík, Jakub David Holeček, Tomáš Strachota