2:4
4:3
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 8:10
10. Jakub Malecha, 19. Jakub Malecha, 38. Jan Novotný, 40. Václav Bíca, 47. Václav Bíca, 49. David Štěpka, 49. David Řehoř, 53. Václav Bíca - 3. Dominik Vlček, 14. Dominik Vlček, 19. Pavel Formánek, 23. Marek Fučík, 24. Jindřich Hrdý, 26. Pavel Formánek, 36. Vít Strouhal, 41. David Caha, 54. Lukáš Tinavský, 56. Dominik Vlček; rozhodčí: Jan Dušek - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: František Novák 23 - Ondřej Vondrys 28; po třetinách: 2:3, 2:4, 4:3;
Komentář domácích Novotný Jan (Trenér):
Děkuji za podporu a výkon celého týmu.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
Z naší strany rozporuplný výkon. Silné pasáže střídaly slabé. Hlavní je, že tři body zůstavají v Budějcích. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 19:12
60:00
59:23
Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
55:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček bez asistence (8:10).
55:59
Nedůsledná obrana domácích a důsledný útok Štírů. Hosté se dostávají do dvougólového vedení.
53:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #72 David Caha (8:9).
52:56
Septa vyrovnává. Tato třetina patří jednoznačně domácím.
52:14
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #23 Jan Novotný (8:8).
52:04
Štíři se dostali na útočnou polovinu a snaží se udělat si větší náskok. Novák má však vše pohlídané.
49:08
Septa se rozstřílela. Chce urvat své první body.
48:46
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
48:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #19 David Řehoř, asistoval #25 Jakub Malecha (7:8).
48:01
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #99 David Štěpka, asistoval #23 Jan Novotný (6:8).
46:21
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #25 Jakub Malecha (5:8).
46:21
A je to tady. Četná střelba přináší své ovoce.
44:52
Domácí střílí z každé pozice, míček ne a ne do brány dostat.
40:38
Hosté z rychlého úniku a křižné přihrávky vstřílí gól na úvod třetiny.
40:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #71 Dominik Vlček (4:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:13
40:00
39:38
Domácí využívají přesilovou hru. Odražený míček doráží Bíca.
39:37
38:49
Novotný střílí ze standardky, bohužel zasáhl brankovou konstrukci.
38:26
Vyloučen hráč #88 Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:02
Domácí nic nevzdávají a stále bojují.
37:55
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #23 Jan Novotný, asistoval #49 Václav Bíca (3:7).
35:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #24 Ondřej Havelka (2:7).
34:05
32:01
Novák podržel domácí několika zákroky po sobě.
28:52
Novotný na Strušku, ten z výtoče střílí mezi nohy golmana. Ten má ale vše pod kontrolou.
28:02
Malecha se snažil překonat Vondryse. Střela jde mimo bránu.
26:48
Štíři si utvořili náskok a hrají si svoji hru.
25:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #16 Pavel Formánek, asistoval #36 Tomáš Zelinka (2:6).
25:36
Hra se přelévá ze strany na stranu, domácí chtějí skórovat.
23:04
Hosté dávají dva rychlé góly a ujímají se vedení.
23:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #4 Tomáš Drobiš (2:5).
22:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #72 David Caha (2:4).
21:02
Bíca uniká a střílí , bohužel mimo bránu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:00
Domácí nenechávají nic náhodě a snaží se vyrovnat.
18:53
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #19 David Řehoř (2:3).
18:13
Oba týmy se snaží urvat body do tabulky, Štíři jsou zatím ve střelbě úspěšnější.
18:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #16 Pavel Formánek, asistoval #77 Patrik Matys (1:3).
14:58
Štíři hrají přesilovou hru na útočné polovině, ale beze střel na bránu.
14:02
Vyloučen hráč #19 David Řehoř družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
13:31
13:31
Akademie špatně rozehrává a hosté toho hned využívají.
10:20
Hosté střílí ze standardky na útočné polovině pouze do bloku domácích.
09:17
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #79 Tomáš Troják (1:1).
07:50
Hosté se snaží o vytvoření šance, domácí jim to úspěšně kazí.
02:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #88 Lukáš Tinavský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: Lukáš Tinavský, Josef Čížek, Marek Fučík, David Caha, Dominik Vlček
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: František Novák; hráči v poli: David Struška, Lukáš Tancer, Jan Novotný, Václav Bíca, David Štěpka