3:2
5:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - Florbal Sokolov 15:4
1. Adam Žežula, 1. Patrik Hrubý, 4. Patrik Hrubý, 4. Patrik Hrubý, 5. Václav Kolář, 8. Patrik Hrubý, 14. Nikolas Kresl, 16. Lukáš Joachimsthaler, 24. Matěj Chod, 26. Adam Žežula, 37. Patrik Hrubý, 39. Jan Hais, 41. Adam Žežula, 43. Michal Beran, 45. Nikolas Kresl - 24. Kryštof Kadlec, 25. Jakub Hofman, 31. Vojtěch Kaňka, 45. Jan Lazebník; rozhodčí: Václav Martin Šimice - Petr Kolář; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: David Vácha 4, Tomáš Paleček 11 - Vojtěch Razgyel 20; po třetinách: 7:0, 3:2, 5:2;
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
44:44
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #15 Nikolas Kresl, asistoval #3 Tomáš Paleček (15:4).
44:37
Vyloučen hráč #2 Adam Krs družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
44:37
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
44:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #11 Jan Lazebník, asistoval #21 Matouš Burianek (14:4).
42:57
Timeout SPORT CLUB Klatovy
42:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #84 Michal Beran, asistoval #67 Matěj Chod (14:3).
40:50
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (13:3).
39:36
Vyloučen hráč #12 Kryštof Kadlec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:43
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Jan Hais bez asistence (12:3).
36:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (11:3).
35:37
Vyloučen hráč #84 Michal Beran družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
31:15
Vyloučen hráč #67 Matěj Chod družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
30:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #14 Vojtěch Kaňka bez asistence (10:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
25:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (10:2).
24:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #68 Jakub Hofman, asistoval #27 Petr Koco (9:2).
23:56
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #67 Matěj Chod, asistoval #15 Nikolas Kresl (9:1).
23:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #12 Kryštof Kadlec, asistoval #19 Matyáš Petřík (8:1).
15:48
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #94 Adam Žežula (8:0).
14:09
Vyloučen hráč #96 Kryštof Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
13:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #15 Nikolas Kresl, asistoval #97 Matyáš Hájek (7:0).
07:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (6:0).
04:48
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #86 Václav Kolář, asistoval #62 Aleš Jandoš (5:0).
03:24
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý bez asistence (4:0).
03:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (3:0).
00:28
00:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Martin Šimice a Petr Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Vojtěch Kaňka, Jan Lazebník, Fathi Hedar, Kryštof Kadlec, Kryštof Majkus
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Tomáš Joachimsthaler, Štěpán Žežula, Adam Žežula, Patrik Hrubý, Lukáš Joachimsthaler