4:1
3:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FLORBAL JABLONEC 11:1
5. Adam Petera, 12. Jakub Téra, 17. Tomáš Balcar, 19. Adam Petera, 26. Marek Weinelt, 30. Kamil Hebelka, 33. Marek Weinelt, 40. Adam Petera, 49. Šimon Vacek, 60. Miroslav Kábrt, 60. Tomáš Balcar - 27. Semih Pehlivan; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Beneš 13 - Denis Kopecký 33; po třetinách: 4:0, 4:1, 3:0;
Komentář domácích:
Komentář trenéra domácích: Až na drobné výpadky, kdy jsme se přispůsobili hře soupeře parádní zápas. Kluky chválím, 3 body zůstavají doma a začínáme novou sérii rtyňské tvrze! Soupeři děkuji za férové utkání.
Komentář hostů Javůrek Lukáš (Trenér):
Navzdory venkovním teplotám to tady vevnitř chvíli vypadalo na třicítku. :D Když hrajete 15 minut ze šedesáti, asi těžko čekat lepší výsledek. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 20:8
60:00
59:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #77 Dominik Jansa (11:1).
59:26
Rtyně dává 2 rychlé góly za sebou.
59:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #7 Dominik Hebelka (10:1).
56:39
Beneš dnes předvádí excelentní zákroky.
55:23
Timeout FLORBAL JABLONEC
53:05
Jablonec opět sám na bránu, Beneš krásně vychytává.
49:00
10. gól visí ve vzduchu.
48:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #83 Filip Geisler (9:1).
46:30
Samostatný únik Jablonce, který však Beneš vytěsnil mimo bránu.
45:15
Rtyně předvádí dominantní hru. Jablonec se drží zuby nehty.
43:27
Beneš v bráně zvládá výhozy i podávat spoluhráčům florbalky.
42:00
Třetí třetina začíná mnohem aktivněji než ty předchozí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:3
40:00
39:13
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #77 Dominik Jansa (8:1).
34:55
Hebelka šel sám na bránu, ale hráč Jablonce mu sebral míček z čepele.
32:58
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #93 Adam Petera (7:1).
32:58
Weinelt z výběhu dává gól.
31:46
Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:46
Hráč z Jablonce Lukáš Jarolímek se inspiroval Weineltem.
30:38
Hra se teď přenáší ze strany na stranu.
29:01
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #77 Dominik Jansa (6:1).
26:31
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #23 Semih Pehlivan, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (5:1).
26:31
Verner luxusně zblokoval střelu Jablonce, ale Pehlivan z dorážky dává gól.
25:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #7 Dominik Hebelka (5:0).
25:55
Za bránou stojící Hebelka přihrává Weineltovi, který nekompromisně navyšuje skóre na 5:0.
23:40
Rtyně zkouší v přesilovce trefit bránu, bohužel nenavyšují.
21:27
Vyloučen hráč #23 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:3
20:00
18:15
18:15
Jansa z rohu parádní otočkou přihrává na samotně stojícího Peteru před bránou, který navyšuje skóre na 4:0.
16:58
Po půl minutě přesilovky Jablonec trefuje tyč.
16:20
Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #12 Jakub Téra (3:0).
16:00
Téra parádně našel Balcara před bránou, který zakončuje do prázdné.
11:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #94 Šimon Vacek (2:0).
11:28
Standartní situaci v oslabení využívá Téra nahrávkou od Vacka. Navyšuje skóre na 2:0.
11:03
Vyloučen hráč #32 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:03
Weinelt krásně zpracoval míček ve vzduchu. Bohužel pozdě mu došlo, že míček může odehrát pouze do úrovně pasu. Jeho výraz hovoří za vše.
08:35
Jablonec se snaží dostat do obranného pásma Rtyně, ta jim to ale nedovoluje.
04:06
Balcar přenechal balón Peterovi, který zakončuje.
04:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #2 Tomáš Balcar (1:0).
03:00
Jansa měl teď před sebou práznou bránu, ale míjí.
01:50
Rtyně je více na balónku.
00:39
Rtyně teď ve velké šanci, ale Hebelka střílí nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Denis Kopecký; hráči v poli: Marek Čeřovský, Jiří Kočíb, Lukáš Jarolímek, Marek Černý, Semih Pehlivan