2:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 7:4
4. Ondřej Cejnar, 8. Daniel Vik, 8. Petr Zeman, 11. Petr Zeman, 27. Petr Zeman, 32. Richard Mizera, 41. Ondřej Vyšohlíd - 30. Daniel Bruntz, 30. Daniel Bruntz, 32. Jonáš Kudrna, 44. Tomáš Volovik; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Oliver Sýkora 8 - Jan Zlatohlávek 9; po třetinách: 4:0, 1:2, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:7
45:00
43:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #32 Tomáš Volovik, asistoval #65 Tomáš Vorel (7:4).
40:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #24 Jan Fohl (7:3).
39:30
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
35:25
Vyloučen hráč #42 Jakub Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Richard Mizera, asistoval #58 Petr Zeman (6:3).
31:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Jonáš Kudrna bez asistence (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:5
30:00
29:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #66 Jan Venera (5:2).
29:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #32 Tomáš Volovik (5:1).
26:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #37 Tomáš Horan (5:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:0
15:00
10:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (4:0).
07:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #20 Štěpán Sázavský (3:0).
07:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #34 Petr Kukla (2:0).
03:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #70 Ondřej Vyvial (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jan Zlatohlávek; hráči v poli: Tomáš Volovik, Tomáš Vorel, Petr Szturc, Martin Feigl, Jonáš Kudrna
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Michal Šedivý, Ondřej Cejnar, Richard Malý, Jakub Smutný, Ondřej Vyvial