2:2
4:3
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FbC Hradec Králové  8:6
1. Filip Bergman, 14. Filip Bergman, 16. Štěpán Hendrych, 20. Jonáš Kudrna, 32. Petr Szturc, 35. Petr Szturc, 36. Jakub Šourek, 44. Filip Bergman - 3. Filip Rathouský, 25. Přemek Hanzlík, 27. Daniel Kraus, 38. Prokop Hanzlík, 43. Filip Brejcha, 44. Jakub Nerad; rozhodčí: Petr Bína - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Zlatohlávek 6 - Michal Malý 14; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 9:5
45:00
43:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (8:6).
43:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #4 Filip Brejcha (7:6).
42:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #4 Filip Brejcha, asistoval #89 Jakub Wolf (7:5).
42:17
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
37:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #46 Daniel Kraus (7:4).
35:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (7:3).
34:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #69 Petr Szturc bez asistence (6:3).
31:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #69 Petr Szturc, asistoval #45 Filip Bergman (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:4
30:00
26:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #95 Matěj Kremeník (4:3).
24:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #24 Vojtěch Vošický (4:2).
19:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #55 Štěpán Hendrych (4:1).
15:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #45 Filip Bergman (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:3
15:00
13:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #69 Petr Szturc (2:1).
05:41
Vyloučen hráč #43 Adam Fedor družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
02:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský bez asistence (1:1).
00:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bína a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Prokop Hanzlík, Jakub Wolf, Vítek Ryba, Filip Brejcha, Matěj Kremeník
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jan Zlatohlávek; hráči v poli: Tomáš Vorel, Petr Szturc, Jakub Šourek, Štěpán Hendrych, Filip Bergman