1:2
3:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - FbŠ Bohemians B 7:6
3. Štěpán Šenekl, 7. Aleš Chmelař, 11. Filip Kočí, 28. Adam Staněk, 33. Aleš Chmelař, 42. Aleš Chmelař, 45. Václav Kunc - 10. Tomáš Holomeček, 15. Michal Chrástecký, 20. Martin Hlušička, 22. Tomáš Holomeček, 36. Michael Čihák, 45. Antonín Janoušek; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Karel Schamberger ? - Svatopluk Kněžour ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:2;
45:00
44:46
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #28 Antonín Janoušek bez asistence (7:6).
44:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #52 Václav Kunc, asistoval #62 Aleš Chmelař (7:5).
44:02
Timeout FbŠ Bohemians B
41:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #62 Aleš Chmelař bez asistence (6:5).
41:29
Vyloučen hráč #78 Adam Staněk družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
35:27
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák bez asistence (5:5).
32:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #24 Daniel Havelka (5:4).
31:55
Vyloučen hráč #48 Michal Chrástecký družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
27:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #57 Matěj Boček (4:4).
21:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #99 Tomáš Holomeček bez asistence (3:4).
19:59
Vlastní branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #2 Martin Hlušička (3:3).
15:00
15:00
14:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 Michal Chrástecký bez asistence (3:2).
10:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #86 Filip Kočí, asistoval #62 Aleš Chmelař (3:1).
09:42
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #99 Tomáš Holomeček, asistoval #65 Michael Čihák (2:1).
09:04
Vyloučen hráč #24 Jakub Laštovka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #27 Petr Gergelits (2:0).
02:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #22 Štěpán Šenekl, asistoval #57 Matěj Boček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Svatopluk Kněžour; hráči v poli: Vojtěch Novák, Eliáš Lux, Michael Čihák, Tomáš Holomeček, Antonín Janoušek