1:1
- : -
BUTCHIS

ASK Orka Čelákovice - BUTCHIS 7:10
13. Ondřej Tichý, 16. Václav Kramel, 17. Jan Kolář, 31. Daniel Korych, 32. Adam Hájek, 33. Jan Kolář, 60. Adam Hájek - 1. Tomáš Vondruška, 5. Šimon Pavlíček, 8. Matyáš Bóday, 11. Matyáš Kalina, 20. Štěpán Čejka, 23. Jakub Černý, 33. Filip Rulíšek, 38. Jakub Černý, 39. Filip Rulíšek, 53. Jakub Pecha; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Aleš Zetek 15, Vojtěch Žáček 5 - Jan Hlinák 21; po třetinách: 3:5, 3:4, 1:1;
Komentář domácích Bajer Martin (Trenér):
Bohužel jsme prospali první desetiminutovku a začali jsme hrát až od stavu 0:4. Poté jsme ale již hráli velmi dobře a vrátili jsme se do zápasu. Na konci druhé části nám ale hosté znovu odskočili a ve třetí třetině se nám již stáhnout skóre nepodařilo. Děkujeme soupeři z hezké utkání a klukům za nasazení.
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Povedl se nám konečně vynikající začátek zápasu, ale vedení 4:0 nás ukolébalo a lacinými chybami jsme soupeře vrátili zpět do zápasu. Především na středu hřiště nebyl náš výkon optimální a Orka dobře trestala nabídnuté šance. Přesto jsme se dokázali zmobilizovat a zápas jsme rozhodli ke konci druhé třetiny. Třetí třetinu už jsme odehráli lepší hrou do obrany a došli si pro další tři důležité body. Orka ukázala velkou bojovnost, když se dokázala 2x vrátit zpět do zápasu.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Adam Hájek, asistoval #26 Michal Němeček (7:10).
59:50
Hájek upravuje skóre a to je taky poslední věc, která se v tomto utkání stala.
59:11
Další střela, která jen těsně minula Žáčkovu branku.
58:30
Butchis dohrává utkání s balonkem na svých holích.
56:38
Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
55:30
ORKA si zatím během přesilové hry nevytvořila žádnou větší šanci.
54:04
Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:19
Krásná kombinace ORKY na jejíž konci chybělo jen o chlup přesnější zakončení Čápa.
52:16
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (6:10).
50:10
Žáček skvělým přesunem vychytal hostujicího utočníka.
47:45
Otřesený Korych už je na nohou a vypadá, že bude schopen v utkání pokračovat
46:21
Hra se nyní uklidnila, ORKA drří míček na své polovině a vymýšlí, jak s ním naloží.
43:00
Střely ORKY končí na stehnech skvěle blokujících hráčů Butchisu.
39:23
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
38:19
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #21 Matyáš Kalina (6:9).
38:06
Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:08
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý bez asistence (6:8).
36:39
Skvělý zákrok Zetka teď nedovolil změnu stavu
33:47
Ošetření si vyžádal brankář domácího celku, věříme, že to nebude nic vážného.
32:19
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (6:7).
32:19
Rychlá odpověď v podání Butchisu
32:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář bez asistence (6:6).
32:00
Kolář se nejlépe zorientoval ve velkém brankovišti a vyrovnává utkání.
31:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Adam Hájek, asistoval #85 Petr Němeček (5:6).
30:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Daniel Korych, asistoval #17 Jakub Čáp (4:6).
30:45
Po dlouhém gólovém půstu se prosazuje krásnou střelou na přední tyč Daniel Korych.
28:25
Hájkova střela nekončí golem díky skvělému zákroku hostujícího brankáře
27:02
Zadákův backhandový pokus neskončil brankou
24:42
Butchis pod tlakem ORKY na vlastní polovině.
22:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (3:6).
22:37
Černý v rychlém úniku sám na nikoho překonal Zetka.
21:37
Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
20:40
Jakub Černý měl na hokejce další gól, naštěstí pro ORKU mu míček ve finální části sjel.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:13
20:00
19:48
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:5).
19:29
Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář, asistoval #8 Jakub Doutnáč (3:4).
16:20
Doutnáč našel na zadní tyči Koláře a ten uklidil balonek bez problémů do odkryré branky.
15:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #23 Daniel Korych (2:4).
14:51
Zadákovu střelu vychytal hostující golman.
12:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Ondřej Tichý, asistoval #17 Jakub Čáp (1:4).
12:20
Tichého střela od půlky zapadla do Hlinákovi branky. Nakopne toto ORKU a uvidíme vyrovnané utkání?
11:55
Orka stále ne a ne najít recept na obranu Butchisu.
10:58
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (0:4).
09:07
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
09:07
Za hranou florbalových zákonů si nyní dle rozhodčích počínal Čáp.
07:42
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #9 Matyáš Bóday, asistoval #16 Šimon Pavlíček (0:3).
07:42
Pavlíček našel na středu Bódaye, který z otočky propálil Zetka.
05:29
Střelecké pokusy ORKY nechávají domácího brankáře v klidu, příkladem tomu je další Kramlova střela, která přistála uprostřed Hlinákovy hrudi
04:53
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #27 Tomáš Mudra (0:2).
04:23
Kolář vypíchl balonek při rozehrávce hostů, ale i ona míjí Hlinákovu branku.
02:54
Čápova střela míjí branku
02:12
Butchis stále vyvíjí tlak a drží ORKU zavřenou na její polovině
00:33
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (0:1).
00:33
zaváhání obrany ORKY využili hosté na výbornou a rychle se ujímají vedení
00:01
Úvodní bully vyhráli hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Tomáš Vondruška, Jakub Pecha, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Daniel Goll, Václav Kramel, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Daniel Korych