2:2
0:3
- : -

FBC Česká Lípa - FORZA Tatran 2:9
16. Květoslav Basl, 18. Petr Procházka - 1. Tomáš Vávra, 6. Roman Petržela, 6. Marek Dvořák, 10. Tomáš Vávra, 16. Tomáš Vávra, 24. Vladimír Fuchs, 28. Roman Petržela, 35. Aleš Mostecký, 35. Roman Petržela; rozhodčí: Ondřej Jícha - Petr Herman; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Eliška Eclerová ? - Aleš Jungmann ?; po třetinách: 0:4, 2:2, 0:3;
36:00
34:37
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #8 Roman Petržela, asistoval #4 Petr Ďarmek (2:9).
34:17
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #17 Aleš Mostecký, asistoval #32 Tomáš Vávra (2:8).
30:55
Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:44
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #8 Roman Petržela, asistoval #17 Aleš Mostecký (2:7).
24:00
24:00
23:05
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #13 Vladimír Fuchs, asistoval #32 Tomáš Vávra (2:6).
21:54
Vyloučen hráč #56 Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (2:5).
15:55
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #32 Tomáš Vávra, asistoval #8 Roman Petržela (1:5).
15:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Květoslav Basl, asistoval #87 Marek Semelka (1:4).
12:00
12:00
09:15
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #32 Tomáš Vávra, asistoval #17 Aleš Mostecký (0:4).
05:36
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #11 Marek Dvořák, asistoval #17 Aleš Mostecký (0:3).
05:19
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #8 Roman Petržela, asistoval #32 Tomáš Vávra (0:2).
00:53
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #32 Tomáš Vávra, asistoval #7 Miroslav Jahoda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Aleš Jungmann; hráči v poli: Miroslav Jahoda, Tomáš Vávra, Jan Zahalka, Tomáš Kafka