0:5
4:3
- : -

Florbalová akademie MB - Prague Tigers 6:10
14. Jiří Krouský, 18. Michal Stehlík, 48. Hieu La Ngoc, 54. Aleš Tůma, 56. Štěpán Cvekl, 60. Jiří Krouský - 10. Šimon Masár, 12. Vilém Kavan, 23. Vilém Kavan, 24. Tomáš Navrátil, 32. Tomáš Navrátil, 34. Tomáš Navrátil, 40. Marek Mochan, 44. Zbyšek Piták, 54. Marek Mochan, 59. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 8 + Aleš Tůma ČK1 + 5:7 + Radim Tůma OS; využití: 0:6; diváků: 27; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 15, Lukáš Doležal 14 - Pavel Dundr 41; po třetinách: 2:2, 0:5, 4:3;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Souhlas s komentářem trenéra pražských kočiček...yeeees. Díky všem účastníkům za utkání, obzvláště některým.
Komentář hostů Pánek Petr (Trenér):
Dnes se stydím za chování obou týmů, jelikož jsem součástí jednoho týmu jako trenér a druhého jako hráč. Místo toho abychom byli rádi, že můžeme stále hrát florbal, tak z toho děláme zbytečně frašku.
60:00
Střely ve 3. části: 14:17
60:00
59:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Jiří Krouský, asistoval #57 Michal Stehlík (6:10).
59:59
Rozhodčí právě ukončil utkání. Dramatický zápas dopadl lépe pro hostující celek, který si zpátky do Prahy odváží 3 body. Krásná podívaná!
59:10
Teď se blýskl i golman hostů - vychytal trestné střílení a náležitě to oslavil.
59:07
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #69 Tadeáš Lang.
58:54
Hosté teď tlačí domácí. Ty však drží golman Doležal.
58:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (5:10).
57:22
Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
56:22
Tak tohle se dalo proměnit! Hráč hostů s číslem 29 právě netrefil odkrytou bránu domácích.
55:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Štěpán Cvekl bez asistence (5:9).
53:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #10 Zbyšek Piták (4:9).
53:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #45 Štěpán Cvekl (4:8).
53:18
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
53:18
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za špatné vybavení.
51:00
Hráči už mají v nohou 51 minut hrací doby, ale tempo stále neklesá. V Mladé Boleslavi je opravdu na co koukat - a vyjíměčně nemám na mysli místní krásné ženy.
47:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La Ngoc, asistoval #45 Štěpán Cvekl (3:8).
44:55
A další skvělý zákrok! Tomu říkám vstup do zápasu!
43:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #91 Šimon Masár (2:8).
43:05
Diváci nové MSH v Mladé Boleslavi byli před malou chvílí svědky neuvěřitelného zákroku domácího golmana Lukáše Doležala. Jen tak dál, Lukáši!
42:13
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #83 Lukáš Doležal družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:12
40:00
39:59
Vyloučen hráč #57 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
39:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #55 Vítězslav Matěj (2:7).
37:02
Vyloučen hráč #21 David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:46
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
33:05
Emoce!!!
33:04
31:52
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
31:52
Vyloučen hráč #11 Radim Tůma družstva Prague Tigers - osobní trest.
31:52
Vyloučen hráč #11 Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
31:01
29:11
Vyloučen hráč #45 Štěpán Cvekl družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
28:08
Vyloučen hráč #82 Thomas Heřmanský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
23:23
Vyloučen hráč #48 Martin Boušek družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry.
23:01
22:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Vilém Kavan z trestného střílení (2:3).
22:15
Za tempo, kterým hrají oba týmy, by se nemuseli stydět ani jamajští běžci. To je podívaná!
22:13
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:10
20:00
18:00
Vítr do plachet domácího týmu! Po krásné akci srovnává stav utkání Michal Stehlík.
17:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #57 Michal Stehlík, asistoval #45 Štěpán Cvekl (2:2).
13:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Jiří Krouský, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:2).
13:20
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
13:20
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
11:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #67 Jan Nachtmann (0:2).
09:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #10 Zbyšek Piták (0:1).
08:44
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
04:07
Vyloučen hráč #90 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
03:02
Domácí obrana zatím funguje skvěle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Martin Hort, Jan Nachtmann, Radim Tůma, Martin Boušek, Marek Mochan
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tadeáš Lang, Aleš Tůma, Petr Machač, Jiří Krouský