2:0
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  8:3
7. David Špaček, 10. David Špaček, 16. Jakub Vysoký, 18. Daniel Kříž, 25. Lukáš Rázl, 35. Filip Knettig, 52. David Špaček, 59. Lukáš Rázl - 12. Mikuláš Ryba, 48. Michal Rolín, 53. Michal Rolín; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:4 + Michal Rolín OS; využití: 1:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 20 - Filip Školník 23; po třetinách: 4:1, 2:0, 2:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Hráči našich kvalit musí vyhrát takový zápas daleko větším rozdílem. Do obrany dobrý, ale dopředu nám chyběla daleko větší aktivita a přímočarost. Tři body s Hradcem se každopádně počítají. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
První dvě třetiny náš výkon nebyl dobrý. Naše nohy nejspíše zůstaly v HK a domácím jsme to usnadnili. Musíme plně zregenerovat a naladit se na víkendové další utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
58:59
Rázl zvyšuje vedení po dorážce z velkého brankoviště!
58:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #13 David Špaček (8:3).
58:00
Náchod si ještě zkusí přesilovku
57:59
Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
52:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #8 Max Kuštan (7:3).
51:45
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
51:13
Už třetí gól po ose Kříž-Špaček! Neuvěřitelná souhra těchto borců!
51:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (7:2).
49:51
Hradečtí ubránili přesilovku a už hrají v plném počtu
47:51
Vyloučen hráč #98 Prokop Hanzlík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
47:31
Hradec se nevzdává a chce se vrátit do zápasu
47:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #4 Filip Brejcha (6:2).
40:46
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
39:20
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #12 Daniel Kříž.
39:20
Vyloučen hráč #33 Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
39:01
Hradec přesilovku ubránil, ale čelil v něm několika nebezpečným střelám
37:02
Hra je nám začíná vyostřovat a uvidíme první přesilovku domácích
37:01
Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:30
Daniel Kříž zlomil další florbalku
34:58
Knettig vyslal pumelici od půlky a diváci mohli vidět další z jeho gólových oslav!
34:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #26 Lukáš Jirásek (6:1).
33:30
Fantastická souhra první náchodské lajny!
24:36
Náchodští vstoupili do druhé třetiny skvěle a Rázl zvyšuje na 5:1!
24:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #26 Lukáš Jirásek (5:1).
17:59
J. Cejnar vybojoval nájezd, kterého se ujal kapitán Kříž a zkušeně zakončil a poslal svůj tým do 3 brankového vedení!
17:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž z trestného střílení (4:1).
15:02
Jakubský se skvěle vytočil od mantinelu, vystřelil a Vysoký pak už jenom uklidil míček do odkryté branky
15:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #87 Adam Jakubský (3:1).
13:50
Skělý Jiráskův blok zabránil jistému gólu
11:52
Rychle využitá přesilovka a Hradec snižuje na 2:1
11:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #86 Patrik Strejcius (2:1).
11:35
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.