7:1
1:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 11:6
3. Eva Křtěnová, 5. Nikola Skoková, 18. Andrea Břeská, 21. Kristýna Jirásková, 26. Michaela Moravcová, 28. Andrea Břeská, 30. Kristýna Jirásková, 30. Barbora Chmelařová, 33. Sabina Siňorová, 39. Andrea Břeská, 48. Tereza Míková - 6. Zuzana Mervartová, 12. Kristina Zlatníková, 24. Aneta Salehová, 47. Aneta Salehová, 48. Aneta Salehová, 48. Aneta Salehová; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Samuel Uhliarik; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Karolina Bačková 10, Eliška Držíková 16 - Šárka Černá 25; po třetinách: 3:2, 7:1, 1:3;
Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér):
Dnes to nebylo špatné utkání, ale udělali jsme nepříjemně velký počet chyb v přechodové fázi a góly dostávali pár vteřin po laciných ztrátách, kdy se nám nedařilo rychle přepnou na dobrý backcheck. Třetí třetina je varovný signál, jinak jsme byli dobří v ofenzivě, jen musíme být efektivnější.
Komentář hostů Šatalíková Karolína (Trenér):
Zápas jsme prohráli ve druhé třetině, kdy jsme nabídli soupeřkám šance a ty jimi nepohrdlly. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely v celém utkání: Chodov 36 Start 32
60:00
Střely ve 3. části: 12:15
60:00
59:30
BUbeníková se lekla příležitosti trefit prázdnou bránu a při kontaktu s míčkem ji vypadla hokejka z ruky.
58:37
Zlatníková našla Balejovo, ta přestřeluje.
57:49
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
54:07
Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
53:45
Další střela Startu, Držíková zatím Chodov v oslabení drží.
53:26
Balejová přestřeluje.
53:03
Vyloučen hráč #56 Klára Pabiánová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
53:03
Uvidíme druhou přesilovku hostů.
51:43
Nebezpečná rozehrácka Startu míří nakonec vedle.
50:16
Chodov se snaží vstřelit další gól zápasu, zatím vše chytá Černá.
48:58
Skoková ve vyložené příležitosti, Černá monstersavem chytá.
48:32
Start jakoby ožil a je teď aktivnějším týmem.
47:55
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
47:55
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #64 Aneta Salehová, asistoval #5 Zuzana Mervartová (11:6).
47:55
Salehová dostala přihrávku od Mervartové po mantienlu a vystřelila a dala svůj 4. gól v utkání.
47:43
Salehovou hattrick probudil a je velice aktivní.
47:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková bez asistence (11:5).
47:03
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #64 Aneta Salehová, asistoval #37 Kristýna Rondošová (10:5).
47:03
Salehová se prosazuje z dorážky po střele Hubnerové.
46:27
Držíková chytá nepříjemnou střelu Zlatníkové.
46:14
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #64 Aneta Salehová bez asistence (10:4).
46:14
Salehová vybojovala míček na domácích obránkyních a prosazuje se ke vzdálenější tyči.
45:38
Moravcová vystřelila, Bubeníková se snaží tečovat, do branky se však netrefuje.
45:07
Start pak držel Chodov na jeho obranné půlce, gól z toho však nepadá.
43:56
Břeská bojuje o balon za brankou Startu a šetří tak čas v oslabení.
43:28
Vyloučen hráč #98 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
43:22
Salehová nadvakrát do Držíkové.
42:12
Zlatníková nadvakrát neúspěšně proti Držíkové.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
39:35
Bohumínská přihrála přímo hráčce Tigers, ta však svou šanci nevyužila.
38:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #98 Eva Křtěnová (10:3).
38:01
Chodov získal balon na půlce a dává 10. gól.
36:39
Hrajeme šermovačku na obou stranách.
34:44
Start kombinuje na své polovině a dostává se na polovinu Chodova.
32:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová bez asistence (9:3).
32:40
Po chybě v  rozehrávce Startu se prosazuje Siňorová.
31:23
Chodov kombinuje ze své poloviny, před bránu přímo se však zatím nedostal.
29:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #58 Nikola Skoková (8:3).
29:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #90 Sabina Siňorová (7:3).
29:03
Střídání brankáře. Nový brankář #22 Eliška Držíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
29:03
Jirásková se prosazuje od mantinelu. Bohumínská dobře stínila.
28:25
Němcová střílí z výběhu, Bačková chytá.
27:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #25 Lucie Baldreichová (6:3).
27:21
Břeská se prosazuje z brankoviště po přihrávce Baldreichové.
27:13
Škorpová  ve veliké šanci, Bačková vnohou vyráží.
25:47
Balonek teď oběma týmům uskakuje.
25:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #48 Andrea Břeská (5:3).
25:00
Moravcová se prosazuje ze středu hřiště po přihrávce Břeské z rohu.
24:21
Balejová na dvakrát do Bačkové.
23:38
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #64 Aneta Salehová, asistoval #47 Veronika Fialková (4:3).
23:38
Fialková našla Salehovou a ta se trefuje po tyčce. 4:3
22:58
Horáčková střílí, Špačková blokuje.
22:11
Škorpová vystihla přihrávku Chodova, Start však příležitost nevyužil.
21:28
Chodov kombinuje na své polovině, dopředu se dostává však pomalu.
20:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková bez asistence (4:2).
20:00
20:00
Buly vyhrál  Start, vzápětí ztrácí balon a Jirásková posouvá Chodov o jeden gól dál.
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
18:34
Siňorová dostala přihrávku od Míkové, zakončit podle představ se jí nepovedlo.
17:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská bez asistence (3:2).
17:22
Břeská vybojovala balon za polovinou s prostřeluje Černou z polovinou hřiště.
16:20
Siňorová a Křtěnová samy před brankou Černé, ta byla úspěšnější.
15:53
Chmelařová nastřeluje břevno!
15:15
Skoková střílí vysoko nad.
15:03
Fialková nebezpečně střílí, Bačková chytá.
14:32
Břeská si obešla hráčku Tigers, střílí vedle.
13:04
Hra je teď plná nepřesností na obou stranách.
11:27
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #46 Nicol Drábková (2:2).
11:27
Zlatníková po druhé v krátkém sledu střílí a  prostřeluje Bačkovou a máme srovnáno.
10:48
Zlatníková z bezprostřední blízkosti, Bačková pozorná.
09:15
Křižnou nahrávku Jiráskové Siňorová trefuje po zemi. Černá chytá.
07:55
Baldreichová dostala přihrávku od Bubeníkové, byla sama u před Černou, ta však chytá.
05:36
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová, asistoval #46 Nicol Drábková (2:1).
05:36
Drábková našla Mervartovou u mantinelu a ta Bačkovou prostřeluje.
04:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #98 Eva Křtěnová (2:0).
04:02
Křtěnová našla ze středu Skokovou, ta se prosazuje beckhandem vedle tyče.
02:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #31 Kristýna Jirásková (1:0).
02:52
Jirásková našla ze standardky v rohu Křtěnovou na malém brankovišti a Chodov vede 1:0.
00:01
Špačková ze Startu vyhrála úvodní buly utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a Samuel Uhliarik.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Alžběta Pěnkavová, Veronika Fialková, Veronika Balejová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Lucie Bohumínská, Klára Pabiánová, Kristýna Jirásková, Sabina Siňorová, Lucie Baldreichová