1:1
2:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Floorball Club FALCON 6:5
6. Vít Neuman, 13. Martin Zima, 14. Radovan Vnuk, 24. Gustav Ondrejčík, 48. Boleslav Kytka, 58. Petr Blažej - 24. Vojtěch Řádek, 42. David Janáček, 44. Vojtěch Řádek, 58. Jakub Škrdla, 59. David Janáček; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 19 - Filip Hejtík 19; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:4;
60:00
Komentář domácího trenéra Gustava Ondrejčíka: "Houževnatého soupeře jsme porazili díky solidnímu výkonu v první třetině, pak už to šlo s námi spíše dolů. V závěru jsme inkasovali zbytečné branky, ale díky několika skvělým zákrokům brankáře Hájka se nám podařilo zvítězit. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jakuba Šícha: "Od druhé třetiny vyrovnané utkání. Rozhodl náš nedůraz na brankovišti. Ve třetí třetině jsme dotahovali ve hře v šesti, ale nepovedlo se."
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
58:05
Falcon dal dva góly při hře bez golmana, jako podle kopíráku. Vinohradský Blažej odvážnou akcí na chvíli vrátil dvojgólové vedení. Ale jen na chvilku.
58:02
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #88 Šimon Štěpan (6:5).
57:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #2 Dalibor Nigrin (6:4).
57:22
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #68 Patrik Koníček (5:4).
55:17
Timeout Floorball Club FALCON
49:19
Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
47:50
Po ťukesu na jeden dotek dává do prázdné Kytka, hezké.
47:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka, asistoval #77 Radovan Vnuk (5:3).
46:12
Tempo zvolnilo a oba tými si více váží balonku. Posledních 10 minut bude ještě asi drama.
43:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #30 David Sgall (4:3).
43:20
Brankář Falconu Hejtík pobavil halu svým fotbalovým výkopem.
41:20
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
39:19
Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení.
38:00
Na hřišti se jiskří.. slovem i kontaktem. Hráči se ocitají na zemi v neflorbalových pozicích.
33:24
P. Blažej a p. Řádek se počastovali nehezkým slovem. Druhý jmenovaný pokračoval a pokračoval.. až si vysloužil trest za nesportovní chování.
31:50
Vyloučen hráč #26 Martin Zima družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:29
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
27:01
Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
24:10
Po gólu byla hra přerušena z důvodu závady v brankovišti na povrchu haly, po zásahu Pavla Doubka lepící páskou můžeme pokračovat.
23:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #11 Boleslav Kytka (4:1).
23:37
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #87 Jiří Navrátil (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
15:30
Vnuk krásně.. na Bínu.. a zkazil jim to Šach. Tak znovu a lépe...
13:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #77 Radovan Vnuk, asistoval #23 Milan Bína (3:0).
12:50
Martin Zima z otočky ze vzduchu a gól.
12:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #26 Martin Zima, asistoval #96 Chi Hieu Nguyen (2:0).
11:32
Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:00
Bína po "Gretzkyjovsku" našel spozabranky Vítka Neumana a ten vsítil úvodní branku.
05:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #23 Milan Bína (1:0).
02:00
Gusta sám před brankou a bekhendem pověcil míček na ochoz. Ale i Falcon v gólovce, Hájek sjetou střelu vytěsnil.
01:00
Čeká nás náročný zápas, Falcon je i bez míčku velice houževnatý. Uvidíme jak si s nimi "druhé nejlepší béčko v republice" poradí?..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Jan Otta, Jakub Záň, Milan Bína, Vít Neuman