1:1
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - 1.FBC DDM Děčín IV 3:2
21. Marek Hluchý, 25. Martin Špaček, 56. Jan Karásek - 38. Jan Bräuer, 51. Jan Fidler; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Křemen 16 - Adam Havriljak 37; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:1;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Potence našich hráčů byla opět tragická. Naštěstí nás podržel golman a narozdíl od předešlých utkání jsme udrželi hlavy v klidu. Děkujeme soupeři za hezký zápas, přejeme jim klidnou cestu domu. Děkujeme taky všem divákům. Snad budem opět sbírat body.
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
Dnes jsme nebyli dostatečně kreativní v útoku na to abychom si vypracovali více šancí. Dalším faktorem byla fyzická kondice, po půlce utkání jsme už tahali nohy a díky brankáři jsme neprohráli větším rozdílem.
60:00
Máme za sebou nádherné utkání se spoustou šancí a několika perfektními zákroky na obou stranách. Po sérii porážek to Rudná dokázala a vítězí 3:2!!! Držitele cen pro hráče utkání se určovali velice snadno. Jsou nimi Jan Křemen a Adam Havriljak. Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám krásný zbytek advetního večera.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:18
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
59:18
To vypadá už dobře!!! Nejen, že je vyloučen Michal Záruba, ale při odloženém trestu Rudná ukázala svou zkušenost a ještě dalších 90 vteřin ubrali z herního času.
57:55
Jan Křemen teď neskutečně zalepil a podržel svůj tým. Stále tak drží Rudná vedení 3:2
57:15
Martin Špaček ukázal svou šikovnost, ale Havriljak zase svůj postřeh a dokázal na brankové čáře udržet naděje svého týmu.
55:02
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (3:2).
55:02
Tomu se říká nekompromisní rána pod víko!!! Jan Karásek poslal neskutečný pozdrav Havriljakovi a i on se stihl pouze ohlédnout!!! Velmi důležitá branka. Rudná do toho!!!
54:42
Po nádherném kolotoči a tlaku se dostal ke střele Marek Vojáček. Bohužel pro domácí barvy přestřeluje.
51:30
Havriljak se nejen rozchytal k perfetnímu výkonu, ale je vidět, že ho zápas rovněž baví. Dalším tygřím skokem zamezil téměř jisté brance.
50:15
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #12 David Matza (2:2).
50:15
Máme vyrovnáno. Bohužel na tuhle střelu Jan Fidlera byl už i náš Honza krátký.
49:40
Skvělý zákrok Jana Křemene!!!
48:51
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
48:51
Šance pro Děčín na vyrovnání. Jan Karásek si počínal až moc ostře v souboji a jde si odpočinout na trestnou lavici.
46:50
Jaroslav Janoušek mířil pro změzu až moc přesně, jelikož trefil nádherně čistě vingl, neboli spojnici tyčky a břevna, hostující svatyně!!!
45:24
Martin Špaček nyní perfektně stáhl na sebe pozornost a poté našel Marka Vojáčka, jehož střelu z první tygřím skokem likviduje Havriljak. Dnes můžeme sledovat perfektní souboj s perfektními brankáři na obou stranách.
41:50
Tentokrát další skvělý zákrok do své dnešní sbírky přidal Jan Křemen.
41:25
Tyčka!!! Po rozehrané standartní situaci dostal Adam Pivoňka nabito a dokázal svou střelu procedit i přes Havriljaka, ale bohužel pro domácí se míček zastavil na tyčce hostující branky.
40:35
Martin Špaček mohl přidat svou druhou branku a prohodit si tak role s Markem Hluchým. Ten ho totíž dokázal zpoza branky najít na ose hřiště, ale opět Havriljak vystavil stopku.
40:00
40:00
Aktéři nám ve druhé třetině předvedli snad ještě větší nasazení než v prvním dějství. Můžeme rovněž sledovat souboj brankářů. Jak Jan Křemen na jedné straně, tak i Adam Havriljak na straně druhé se předhání v tom, kdo předvede hezčí a důležitější zákrok. Přesto se ve druhé třetině dokázali oba týmy střelecky prosadit. Do šaten odchází zatím spokojenější domácí tým, jenž zásluhou produktivní první 5 minutovky drží vedení 2:1. Ale až 3. třetina definitivně rozhodne, a nebo nás čeká prodloužení? Následujících 20 minut nám nastíní osud dnešního utkání
40:00
Střely ve 2. části: 14:6
40:00
39:12
Další perfektní zákrok Havriljaka, který z bezprostřední blízkosti dokázal pokrýt dorážku Marka Hluchého. I jeho druhou střelu o pár vteřin později.
37:08
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #25 Michal Záruba (2:1).
37:08
Kouzlo Jana Křemene je prolomeno. Rychlý protiútok 2 na 1 vzal na sebe Jan Bräuer, který našel skulinku mezi rukou a tělem domácího brankáře.
33:19
Domácí v plném počtu
33:02
Po sérii výborných bloků v obranně měli největší příležitost domácí. Ondřej Šantora vyvezl balónek, poslal ho do útočného rohu Janu Brychtovi, který před brankou našel Lukáše Kepku. Ten byl bohužel velmi těsně bráněn a možná i proto nedokázal svůj pokus vtěstnat mezi 3 tyče.
31:19
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
31:19
První přesilovou hru v zápase je nabídnuta i Děčínu po špatném postavení Adama Pivoňky, jenž musel sáhnout k záchranné brzdě.
29:45
Jaroslav Janoušek nyní provětral své šikovné ručičky. Zkoušel to opravdu velmi chytře, ovšem Havriljak si svou mezírku pod rukou pohlídal.
26:59
Jan Křemen nyní předvedl v krátkém sledu 3 perfektní zákroky (jeden lepší než druhý). Soupeři tím dává najevo, že dnes jentak nějakou střelu za sebe nepustí!!!
24:50
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #21 Marek Vojáček (2:0).
24:50
Góóól!!! Máme tady druhou branku v zápase a i nyní se prosazují domácí. Martin Špaček k asistenci přidává i svůj přesný zásah. Zřejmě se mu povedlo seřídit na střídačně svá mířidla, jelikož jeho střela byla vskutku ultra přesná.
23:53
Jan Karásek se dokázal po souboji rychle zorientovat, potáhl útok dopředu a naservíroval přihrávku Adamu Pivoňkovi, který nezahálel a hned to z první zkusil. Opět byla proti Havriljakova levačka
20:17
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #26 Martin Špaček (1:0).
20:17
Druhá třetina sotva začala a máme tu první branku dnešního zápasu a prosazuje se náš velmi zkušený matador Marek Hluchý, jenž dokonale využil křižný pas od Martina Špačka. Havriljak byl bez šance!!!
20:00
20:00
Máme za sebou vskutku velmi napínavou a zajímavou první třetinu souboje, jenž však žádný gól nepřinesla. Uvidíme, co si pro nás aktéři nechali pro zbytek zápasu. Nyní pro 2. třetinu
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
19:24
Přesilová hra však nenabídla vyloženou šanci i přes obrovský tlak domácích i zlomené florbalky Lukáše Bárty. Naopak po skončení přesilovky se musel opět zaskvět Jan Křemen, jenž svůj perfektní zákrok dal náležitě oslavným křikem najevo.
17:00
Vyloučen hráč #61 Šimon Pilek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra rukou.
17:00
Máme tu první přesilovku dnešního utkání a zahrají si ji domácí. Za hru rukou je vyloučen Šimon Pilek
16:20
Další obrovská příležitost pro naše muže a jmenovitě v krátkém sledu pro Martina Špačka. Toho vyslal do sóla perfektní přihrávkou Ondřej Šantora. Bohužel byl moc z úhlu a jen těsně minul pravou šibenici hostující branky.
15:25
Po své zablokované střele si pro zpracování dělal Adam Pivoňka místo takovým způsobem, až bránícího soupeře posadil na zadek.
13:54
Nejblíže ke gólu byl nyní Martin Špaček. Vůbec se nebál natáhnout ke střele z velikého úhlu a vskutku chybělo málo. Orazítkoval nám spojnici tyčky a břevna!!!
12:31
Utkání nám nabízí veliké množství šancí, kdy se nezaujatý divák rozhodně nudit nemůže. Jen by si řekl: "chybí tomu góly!!!"
10:05
Skvělý zákrok Jana Křemene, jenž včas vyjel pod nohy hostujícího útočníka a zmenšil mu tak střelecký úhel, když už se probíral přes naší obranu.
09:50
Veliká jednoduchost v podání Děčína, když se na 3 přihrávky dostali od vlastní brány až do zakončení. Veliké štestí pro nás, že závěrečná střela mířila mimo.
06:04
Tomáš Bubeník se vymanil ze souboje vítězně a založil rychlý protiútok. Jan Karásek nabil Marku Vojáčkovi, jenž bohužel pro rudenské barvy míjí z první odkrytou část branky.
04:05
Zatím sledujeme velmi svižné utkání se šancemi na obou stranách. Nyní se zaskvěl Jan Křemen, jen včas vystrčil nohy a zamezil nebezpečnou křižnou přihrávku před brankoviště
03:22
Marek Hluchý nyní natáhl ke své střele, jenž mířila do šibenice. Levačka Havriljaka byla proti.
02:00
Rychlý protiútok 3 na 2 v podání Rudné. Jan Karásek se po delší zápasové pauze uvedl povedenou střelou, jenž protáhla Havriljaka.
00:40
Naši muži vlítli do zápasu jako uragán. Zbývá jediné, seštelovat ještě mířidla
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Petr Vybíral, Matouš Dašek, David Matza, Jan Fidler, Lukáš Vlček
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Marek Vojáček, Michal Honek, Martin Špaček
00:00
Přeji všem čtenářům krásný nedělní mikulášský adventní večer. Máme tu další hrací víkend a druhý domácí zápas v řadě pro naše Sokoli. Překonají v souboji o 6. místo sérii porážek nebo se Děčín bude vracet domů s vítězstvím v kapse? To nám prozradí následují následují hodiny dnešního večera.