3:2
2:2
- : -

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 10:6
1. Jan Peška, 6. Šimon Secký, 12. Tomáš Pšenička, 18. Tomáš Pšenička, 20. Jan Sattler, 21. Vladimír Trčka, 37. Tomáš Pšenička, 40. Jan Dobosz, 44. Tomáš Pšenička, 53. Ondřej Kawulok - 9. Matěj Vosátka, 20. David Veleba, 30. Šimon Taraba, 31. David Veleba, 54. Tomáš Trnka, 55. David Veleba; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 38 - Miroslav Kovařík 52; po třetinách: 5:2, 3:2, 2:2;
Komentář domácích Trčka Vladimír (Trenér):
Jsem rád, že kluci navázali na včerejší kvalitní výkon a i dnes zaslouženě vyhráli. Především první třetina byla z naší strany velmi povedená a jen díky výbornému výkonu Bohemky skončila jen třígólovým rozdílem. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
Dnes jsme se po čas prvních dvou třetin špatně rozhodovali v klíčových momentech, což soupeř nekompromisně trestal. Pozitivně bych hodnotil posledních 10 minut zápasu z naší strany, což bohužel na body dneska nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 26:19
60:00
59:59
Dnešní utkání končí na polovině hostí, domácí už nestíhají zakončit, halou se rozezněla siréna.
59:01
Hosté útočí, hráči bohemians sjel míček z čepele a vystřelil naprázdno.
58:02
Je zde často slyšet hvyzd píšťalky, hráči už nehrají tak čistě jako na začátku utkání.
57:26
Střídá se útok domácích a hostů.
55:35
Domácí v útoku
54:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #90 Ondřej Valenta (10:6).
53:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #15 Jonáš Mareš (10:5).
53:51
Domácí se přesilovce neubránili a hosté trefují branku.
53:01
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
53:01
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
53:01
Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
53:01
Dobosz bránil víc než by měl a šel do útočníka hostí tělem až příliš.
53:01
Hraje se 4 na 5, hostí hrají bez brankáře a oba týmy mají jednoho hráče na trestné lavici.
52:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #3 Jan Peška (10:4).
52:11
Kawulok nahrává Peškovi před bránou, ten nemůže zakončit a přihrávku vrací. Kawulokova střela letěla přímo do šibenice.
51:29
Sattler běží s míčem od branky až na útočnou polovinu, nahrává Vernerovi. Jeho střela mířila na brankářovu hruď.
50:37
Držení míče se mění každou chvílí.
49:36
Šedivému se podařilo vystřelit, brankář byl pohotový a střelu chytil.
48:45
Ústí je pod nátlakem, ale brání dobře.
47:15
Akce domácích, nahrávají si na útočné polovině a Trčka sřílí do obráce před bránou
45:56
Hosté dlouho útočí, faul jednoho znich přinesl rozehrávku domácích, kteří se dostávají do útoku.
43:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #3 Jan Peška (9:4).
43:26
Pšenička proběhl podel mantineu až za úroveň branky, jeho přihrávku před branku golman vychytal.
42:29
Hosté v útoku.
42:10
Pšenička posílá balonek k levé tyči, tam se ale golman stačil natáhnout a míč chytil.
41:26
Domácí mají míč pod kontrolou na útočné polovině.
40:24
Vyloučen hráč #20 David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
40:24
Útočník domácích se dostal k brance, kde jeho pokus o střelu zblokoval trošku surovějším způsobem Veleba.
39:57
Poslední akce druhé třeniny. Buly vyhrávají domácí, Novák Zakončuje, branku bohužel minul.
39:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #65 Jan Sattler (8:4).
39:20
Šance domácích, Sattler přestřeluje branku.
38:45
Dobosz “lítá“ z útoku do obrany. Stihl zblokovat střelu hostí a obratem zakončoval v útoku.
37:58
Po útoku hostí rozehrávají domácí ze standartní situace.
36:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička bez asistence (7:4).
36:33
Pšeniča sebral hostům míček a svou střelou do pravé horní části brány zvyšuje na 7:4.
35:20
Opět se střídá útočení obou týmů.
34:31
Nebezpečná situace v bráně domácích, útočník Bohemians šel zleva a nahrál spoluhráči napravo. Dittrich otočen na druhou stranu a brána prázdná. Naštěstí se secký postavil míčku do cesty a situaci zachránil.
33:51
Domácí se dostali do útoku neproměňjí.
32:26
Peška využil střídaní hostů a zmocnil se míčku, zakončit však nedokázal.
31:14
Pšenička střílí, před bránou je ale plno. Míč získávají hosté. Pšeničkovi se povede útok překazit a opět se dostal do zakončení, které Kovařík vychytal.
30:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #15 Jonáš Mareš (6:4).
30:13
Netrvalo dlouho a z nepovedeného útoku domácích se stal povedený protiútok.
29:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #46 Lukáš Trnka (6:3).
29:29
Taraba proběhl celé území za brankou a pokračoval na střed, tam se zastavil, nahrál Trnkovi, on nazpět a Taraba zakončil.
28:23
Fauly obou týmů zapříčiňjí střídající se rozehrávky, avšak žádná akce z nich nevznikne
26:23
Domácí se zmocnili balonku a dostávají se do útoku, dostali se do zakončení, střelu Kovařík vychytal.
26:03
Hosté využívají přesilovky a střílí na Dittricha, ten ovšem střelu vychytal
25:56
Vyloučen hráč #20 Jaroslav Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
25:56
Při souboji se novák dopustil faulu a jde si ho odpykat na trestnou lavici.

25:18
Secký obehrál obránce a střílí přímo do náruče golmana.
24:03
Sattler zblokoval Tarabovu střelu a Ústí se dostává do útoku.
23:02
Domácí rozehrávají ze standartní situace na své polovině a útočí.

21:57
Hra je teď poměrně vyrovnaná, týmy se střídají v bránění a útočení.
20:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #23 Tomáš Pšenička (6:2).
20:46
Domácí využívají pozdního příchodu hostí a po obléhání branky hostí Trčka dostal míč do branky
20:00
Vyloučen hráč #72 Adam Kanzelsberger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Z důvodu pozdního příchodu týmu hostí na druhou hrací část je vyloučen jeden hráč za zdržování hry.
20:00
Střely v 1. části: 21:14
20:00
19:58
19:58
Buly vyhrávají hosté a rychlou akcí snižují na 5:2.
19:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #11 Ondřej Kawulok (5:1).
19:54
Domácí mají roh na domácí polovině a dostali se do zakončení, které na podruhé proměňují.
18:02
Sattler vybojoval míč v obraně, dostal se dopředu, nahrál Malému, jeho střelu však zblokoval Smoček a míč končí v outu.
17:34
17:34
Peška nahrál Pšeničkovi, ten svou kličkou obehrál obránce a trefuje šibenici.
16:54
Držení míče se střídá. Míč se drží v polovině hřiště
15:36
Domácí rozehráli z rohu. šance dobrá, ale obrana domácích míč vybojovala a útočí.
15:04
Dittrich chytá míč, který sklouzl útočníkovi hostů z čepele.
14:33
Kawulok střílí na golmana hostí, Pšenička doráží, golman hostí vychytal.
14:01
Hráči se pohybují z jedné poloviny na druhou.
12:23
Hosté rozehrávají roh na útočné polovině, domácí se nadali a mají míč pod kontrolou.
11:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička bez asistence (3:1).
11:37
Po několika střelách v přesilovce Pšeníčka trefil branku a zvyšuje na 3:1.
10:16
Vyloučen hráč #15 Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
10:16
Hosté trošku přitvrdili v obraně a Mareš jde na trestnou lavici
09:48
Míč opět pod kontrolou domácích.
08:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #15 Jonáš Mareš (2:1).
08:48
Hosté se zmocnili vedení míče a prosadili se, dostali se rychle do útočné poloviny a Vosátka úspěšně zakončil.
08:21
Domácí se neustále vracejí do útoku, chybí ale zakončení
07:24
Peška sám na bránu, golman střelu vychytal
06:21
Míč pod kontrolou domácích na obrané polovině.
05:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #66 Štěpán Malý (2:0).
05:21
Dlouho si družstva navzájem kradla balonek, Malý poslal míček na útočnou polovinu Seckému a. ten krásně zakončil.
03:48
Ústečtí zvládli tlak hostí a opět hrají v plném počtu.
01:48
Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
01:48
Po tlaku hostí hru přerušil Secký svým sekáním.
00:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:0).
00:03
Úvodní buly vyhráli domácí. Peška se obratem dostal do úspěšného zakončení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Jindřich Smoček, David Veleba, Ondřej Valenta, Jonáš Mareš, Matěj Vosátka
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Vladimír Trčka, Tomáš Pšenička, Filip Šedivý, Jan Peška