8:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 15:3
1. Lukáš Vachutka, 5. Jakub Jurkulák, 15. Lukáš Vachutka, 16. František Kužel, 23. František Kužel, 25. Antonín Mikulík, 31. Antonín Mikulík, 45. Vojtěch Waic, 46. Jakub Jurkulák, 47. Jan Kyselý, 48. Jan Mádr, 53. Martin Ambrož, 53. Jan Mádr, 54. Jakub Jurkulák, 54. Jakub Jurkulák - 39. Matěj Krušberský, 55. Jakub Hronek, 60. Tomáš Hodulík; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:5; využití: 3:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Navrátil 10 - Lukáš Vernarský 5, David Hloušek 10, Lukáš Vernarský -4; po třetinách: 4:0, 3:1, 8:2;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Dneska jsme byli správně nastavení od začátku až do konce a zaslouženě zůstávají důležité 3 body na Hané. Těší mě, že se většina týmu vrátila z covidové izolace a bez jediného tréninku kluci ukázali, že jsou o třídu lepší. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve 3. části: 13:3
60:00
59:59
Nejlepší hráči utkání: 41 Antonín Mikulík - 10 Jakub Hronek
59:10
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #10 Jakub Hronek (15:3).
58:38
Utkání se v poklidu dohrává.
55:48
Kužel z hranice velkého brankoviště přestřelil kasu Vernarského.
54:20
S brankami se roztrhl pytel a hra lítá nahoru dolu.
54:19
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Jakub Hronek, asistoval #8 Matěj Krušberský (15:2).
54:19
Slovan se z první střely v této třetině prosazuje.
53:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #41 Antonín Mikulík (15:1).
53:43
Střídání brankáře. Nový brankář #7 Lukáš Vernarský družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
53:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #31 František Kužel (14:1).
52:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Mádr bez asistence (13:1).
52:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #41 Antonín Mikulík (12:1).
50:41
Lestyanova střela končí v bloku.
49:53
Domácím se přesilovka moc nepovedla a hosté jsou tak v plném počtu.
48:55
Jurkulák to zkusil z pravé strany, ale na hostujícího golmana si nepřišel.
47:56
Domácí rozjíždějí již pátou přesilovku tohoto zápasu.
47:41
Vyloučen hráč #34 Václav Kyc družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Mádr bez asistence (11:1).
47:19
Prosazuje se i Mádr, tentokrát na 11:1.
46:25
FBS i s pomocí Kyselého zvyšuje na 10:1
46:07
Vlastní branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #22 Jan Kyselý (10:1).
45:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #15 Vojtěch Waic (9:1).
45:25
Tentokrát se prosazuje odchovanec Šternberka a domácí se přibližují desítce.
44:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Vojtěch Waic, asistoval #41 Antonín Mikulík (8:1).
44:35
Waic se ocitl nehlídaný před Hlouškem a mezi betony jej dokázal prostřelit.
44:02
Vyloučen hráč #83 Matěj Rozehnal družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
44:02
Tak jsme se trochu dořvali a hrajeme dál.
42:22
Jde vidět, že domácím již dochází síly a ve 3. třetině budou spíše sázet na defenzívu.
40:30
Hostům se zkraje posledního dějství nepovedla standartka, kterou zakončoval Lasota 3 metry nad.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:3
40:00
38:21
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Matěj Krušberský, asistoval #10 Jakub Hronek (7:1).
38:21
Po nastřelné tyčce se prosazuje Krušberský a poprvé v zápase se miček ocitl za zády Navrátila.
36:47
Molinova střela míří do bloku.
34:56
Hronkova střela jen těšně minula pravý dolní roh branky Navrátila.
33:01
Vachutkova jedovatá střela končí v náruči brankáře Hlouška.
30:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #17 Lukáš Vachutka (7:0).
30:55
Mikulík zvyšuje na 7:0 po krásné teči střílené nahrávky od Vachutky.
30:25
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:04
Havíři si připisují první střelu v této periodě.
27:49
Havířov tak dlouho kombinoval, až stratil míček.
26:30
Vachutka hledal před bránou Jurkuláka, ale neúspěšně.
24:11
24:11
Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
24:11
Útočná akce po ose Uničov-Uničov končí gólem na 6:0.
23:06
Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
23:06
Další přesilovka pro domácí po přestupku Molina.
22:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel z trestného střílení (5:0).
22:24
Domácí budou mít po faula na Mádra trestné střílení!
22:24
Kužel si v malém brankovišti udělal koupelnové studio pro brankáře Vernarského a dobře provedeným nájezdem naděluje hostům bůra.
22:12
Domácím se přesilovka vůbec nepovedla a hosté jsou v plném počtu.
21:03
Přesilovkový vzorec je již roezstaven a přesilovka je od domácích hodně pasivní a bez střelby.
19:52
Vyloučen hráč #10 Jakub Hronek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
19:52
Hronek poslal Vachutku do mantinelů a putuje za katr.
17:44
Lestyan z dobré střelecké pozice poslal míček do připraveného Navrátila.
17:02
Na míček se dostává Slovan po faulu uničovského odchovance Vachutky.
15:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #12 Jindřich Bernard (4:0).
15:50
Kužel vymetl střelou výběhu vše co šlo a navyšuje náskok svého týmu na čtyři branky.
14:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #41 Antonín Mikulík (3:0).
14:50
Vachutka se ocitl úplně sám před brankou soupeře a tuto možnost velice rychle využil.
13:49
Další zákrok Navrátila, tentokrát po střele Hronka na bližší tyčku.
13:00
Krušberský to zkusil z otočky od mantinelu, ale na Navrátila si nepřišel.
12:37
Jedovatá střela Mikulíka od modré končí nad.
11:04
Mikulíkovi se nepovedla rozehrávka, ale vše za něj uhasil kolega z obrany Vybíral.
09:59
Kužel si hezky prohodil dva protihráče, ale následně nedokázal z dobré střelecké pozice překonat golmana hostí.
09:10
Jurkulákova střela z první končí mimo.
08:37
Další útoční faul hostů, hrát bude FBS.
06:44
Mikulíkova dobrá střela končí zákrokem Vernarského.
06:30
Kuželova střela z pravého křídla jen těšně minula branku Slovanu.
05:36
Rozehnal nedokázal projít přes Kužela, který získal míček pro svůj tým.
04:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák bez asistence (2:0).
04:34
Jurkulák zamířil přesně mezi betony Vernarského a domácí jdou do dvoubrankového trháku.
03:45
Menší problémy v domácí obraně řeší golman Navrátil.
02:38
Domácí skvěle brání a Havířov se nemůže dostat na útočnou polovinu.
01:49
Slezané se dostali na balón, ale zatím se jim nedaří rozehrát.
00:33
00:33
Vachutka uprchl hostující obraně kolem střídaček a zamířil přesně nad rameno Vernanského.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Vladimír Fišara, Jan Brija, Jakub Molin, Pavel Lasota, Tomáš Hodulík
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Václav Vybíral, Antonín Mikulík, Martin Ambrož, Jakub Jurkulák, Lukáš Vachutka