1:4
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 7:6
5. Jindřich Bernard, 15. Lukáš Vachutka, 19. Lukáš Vachutka, 21. Lukáš Vachutka, 23. František Kužel, 30. Tomáš Jelínek, 42. František Kužel - 31. Jakub Molin, 39. Matěj Krušberský, 43. Filip Kočí, 52. Jiří Kvapil, 56. Tomáš Hodulík, 60. Jan Brija; rozhodčí: Václav Killar - David Havlena; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Kvapil 28 - Lukáš Vernarský 11, David Hloušek 15; po třetinách: 3:0, 3:2, 1:4;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Dnešní zápas jsme rozhodli díky první polovině zápasu, kdy jsme zcela dominovali. Pak se dostal do zápasu i soupeř, ale naštěstí nám velké vedení stačilo. Ze zápasu si však musíme vzít velké ponaučení a hrát i za stavu 6:0. Důležité je, že jsme opět vyhráli a na Hané zůstávají dokonce první 3 body! Pozdravujeme tímto Zezeho a Nikču do porodnice!!! :-)
Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér):
První třetina, hlavama ještě na dálnici, myšlenkama úplně jinde, než na flrobale, je to velká škoda, protože hráče na to máme, koncetraci však ne. Druhá třetina slabší rozjezd, ale pak už přišla naše hra, jsem strašně smutný, že začneme hrát vždy tak pozdě. Dneska chyběla minuta hry a zápas by byl náš. Děkuji klukům za výkon od poloviny zápasu, vyzdvidhl bych ještě našeho dorosteneckého brankáře, který odchytal super zápas v extralize juniorů.
60:00
Střely ve 3. části: 9:15
60:00
59:58
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #91 Tomáš Hodulík (7:6).
59:58
Brija trefil výbornou šibenici. Pěkný pozdrav pro všechny pavouky v Olomoucké bráně.
59:27
Olomoučtí obránci a brankář nenechávají projít do brány ani jednu střelu.
58:43
Na Olomouckou bránu lítá jedna střela za druhou, ale žádná ji netrefuje.
55:25
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #66 Jan Brija (7:5).
55:12
Z tribuny je slyšet podpora Vachutky, aby dal gól i v oslabení.
54:39
Vyloučen hráč #50 Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
53:59
Tentokrát to nebyl od uničovského odchovance uničovský odpal, ale uničovský námaz.
51:58
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #97 Jiří Kvapil (7:4).
50:26
Mikulík z rychlého úniku vystřelil přesně do pravého horního rohu brány, ale Hloušek se pro míček dokázal vytáhnout a zachránit svůj tým od inkasování dalšího gólu.
49:57
Havířov se snaží uklidnit hru.
46:27
Uničovský odpal od uničovského odchovance na uničovského odchovance.
45:50
Vyloučen hráč #32 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:45
Havířov ve výhodě.
42:41
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #69 Filip Kočí, asistoval #22 Jan Kyselý (7:3).
41:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #32 Jan Kopecký (7:2).
41:28
Kužel výborně vyběhl zpoza brány na střed hřiště až k úrovni modré čáry a vystřelil backhandem.
40:01
Domácí vyhrávají úvodní buly do poslední třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
39:48
Vachutka se dokázal vrátit z útoku do obrany rychleji než obránci a zabránil Havířovskému útoku.
39:23
Havířovská obrana výborně zabránila střele Vachutky.
38:24
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Matěj Krušberský, asistoval #10 Jakub Hronek (6:2).
38:24
Krušberský  výbornou střelou od mantinelu našel volné místo v bráně Kvapila.
35:13
Právě jsme mohli vidět od Havířova dlouhý nához, tzv. "Uničov".
30:57
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin bez asistence (6:1).
29:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #17 Lukáš Vachutka (6:0).
29:34
Vyloučen hráč #10 Jakub Hronek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
28:49
Slovan z rozehrávky vystřelil pouze do bloku.
28:40
Slovan má rozehrávku z nebebzpečné pozice na středu hřiště.
26:39
Další výborný zákrok Kvapila při přečíslení.
26:07
Tvrdý souboj mezi Bernardem a Molinem v rohu končí rozehrávkou pro Olomouc.
24:50
22:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #12 Jindřich Bernard (5:0).
22:45
Kužel dorazil míček do prázdné brány.
20:47
Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
20:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #41 Antonín Mikulík (4:0).
20:46
Vachutka dává třetí gól v tomto utkání. Vyběhl na střed a zakončil přesně k tyči.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
18:49
18:49
V dnešním utkání je to už druhý neskutečný gól Vachutky.
18:08
Výborný zákrok Vernarského, který dokázal doskočit Jelínkovu střelu.
17:19
Havířov se snaží dostat klidnou rozehrávkou na útočnou polivinu.
15:50
Lasota vystřelil ze středu hřiště, ale netrefil bránu.
14:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #97 Jiří Kvapil (2:0).
14:02
Vachutka dokázal utéct, po náhozu od Kvapila, až za obranu Havířova a skórovat.
13:33
Vachutka si vytvořil šanci i v oslabení, ale míjí bránu.
13:21
Havířov se snaží dostat do nebezpečné pozice.
12:25
11:32
11:00
Nyní předvádí svoji klidnou rozehrávku Havířov.
08:35
Vachutka vystřelil, ale střílí pouze do rohu.
07:58
Olomouc rozehrává ze svojí poloviny klidně.
06:00
Trenér domácích řve přes celou halu: "co to je voe".
05:14
Z tribuny můžeme slyšet pořádnou podporu Olomouce od hráčů jiných kategorií.
04:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard, asistoval #31 František Kužel (1:0).
04:12
Kužel výborně našel Bernarda, který zakončil do prázdné.
02:42
Mikulík nevyužil špatné střídání Havířova, dostal se do úniku, ale ze zadu ho ještě stihl Havířovský obránce.
01:30
Přichází první střela v dnešním zápase. Vachutka vystřelil, ale přestřelil bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a David Havlena.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Samuel Vitásek, Vladimír Fišara, Jakub Molin, Pavel Lasota, Matěj Šupík
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Václav Vybíral, Antonín Mikulík, Tomáš Jelínek, Jakub Jurkulák, Lukáš Vachutka