0:1
2:7
- : -

Brankovice Black Arrows - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 3:11
1. Martin Navrátil, 29. Jan Mačát, 29. Jan Navrátil - 2. Martin Koláček, 3. Rostislav Štarha, 4. Filip Příkaský, 17. Martin Koláček, 28. Martin Koláček, 31. Petr Fučík, 35. Jan Mráz, 36. Petr Fučík, 36. Josef Můčka, 38. Kryštof Koštuřík, 39. Kryštof Koštuřík; rozhodčí: Martin Kozáček - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Roman Zástřešek ? - Miroslav Říha ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:7;
39:00
38:35
Vyloučen hráč #61 Jan Mačát družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:24
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #9 Martin Koláček (3:11).
37:16
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík bez asistence (3:10).
35:42
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #13 Josef Můčka, asistoval #96 Dominik Janoušek (3:9).
35:20
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #9 Martin Koláček (3:8).
34:24
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #14 Jan Mráz, asistoval #38 Rostislav Štarha (3:7).
30:05
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #38 Rostislav Štarha (3:6).
29:47
Vyloučen hráč #91 Jan Navrátil družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za hrubost.
28:34
Branku družstva Brankovice Black Arrows vstřelil #91 Jan Navrátil, asistoval #9 David Večerka (3:5).
28:17
Branku družstva Brankovice Black Arrows vstřelil #61 Jan Mačát, asistoval #9 David Večerka (2:5).
27:07
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #37 Petr Fučík (1:5).
26:00
26:00
16:24
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #66 Filip Příkaský (1:4).
14:35
Vyloučen hráč #96 Martin Navrátil družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
03:51
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Filip Příkaský, asistoval #70 Martin Krumpolc (1:3).
02:14
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #38 Rostislav Štarha, asistoval #53 Lukáš Procháska (1:2).
01:27
Vyloučen hráč #61 Jan Mačát družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za sekání.
01:01
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (1:1).
00:32
Branku družstva Brankovice Black Arrows vstřelil #96 Martin Navrátil, asistoval #9 David Večerka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Vojtěch Eliáš.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín: brankář: Miroslav Říha; hráči v poli: Filip Příkaský, Jan Mráz, Petr Příkaský, Rostislav Štarha