1:1
1:2
- : -

VSK MZLU Brno - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 2:4
20. Zdeněk Černín, 39. Michal Špičák - 8. Jakub Ondrák, 24. Jakub Ondrák, 32. Jan Kramář, 39. Tomáš Flöhsler; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Vojtěch Kapounek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Černín ? - Radek Zápařka ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2;
39:00
38:54
Vyloučen hráč #4 Jaroslav Čabala družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
38:34
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák, asistoval #23 Jan Světlík (2:4).
38:06
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #11 Tomáš Flöhsler, asistoval #92 Dominik Tesař (1:4).
37:46
Timeout VSK MZLU Brno
31:39
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #11 Tomáš Flöhsler (1:3).
26:00
26:00
23:24
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #12 Jiří Šimek (1:2).
19:30
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #17 Zdeněk Černín, asistoval #23 Jan Světlík (1:1).
15:55
Vyloučen hráč #15 Lukáš Viktorin družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za hra na zemi.
13:00
13:00
07:27
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák bez asistence (0:1).