2:1
3:0
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní C - TJ SOKOL LETOVICE 5:4
14. Michael Zelený, 23. Lukáš Šmarda, 27. Lukáš Vašínek, 28. Lukáš Šmarda, 33. Ondřej Dobrovolný - 3. Josef Sedlák, 6. Lukáš Budiš, 8. Tomáš Chytrý, 19. Josef Sedlák; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Vojtěch Kapounek; vyloučení: 6:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kamil Zelený ? - Lukáš Kořístek ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 3:0;
34:53
Timeout TJ SOKOL LETOVICE
32:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #11 Ondřej Bartoška (5:4).
27:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda, asistoval #43 Lukáš Vašínek (4:4).
26:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #87 Lukáš Šmarda (3:4).
26:00
26:00
23:20
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hrubost.
22:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda bez asistence (2:4).
22:23
Vyloučen hráč #14 Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za nesportovní chování.
20:24
Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hrubost.
18:03
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #18 Josef Sedlák bez asistence (1:4).
16:04
Vyloučen hráč #87 Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #93 Michael Zelený, asistoval #87 Lukáš Šmarda (1:3).
13:00
13:00
10:22
Vyloučen hráč #87 Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hrubost.
09:38
Vyloučen hráč #43 Lukáš Vašínek družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za zdržování hry.
07:40
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #9 Tomáš Chytrý, asistoval #88 Pavel Skoták (0:3).
05:33
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #18 Josef Sedlák (0:2).
02:06
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #18 Josef Sedlák, asistoval #15 Martin Sedláček (0:1).