1:4
0:5
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 1:14
22. Josef Novák - 1. Petr Vincenz, 4. Lukáš Rada, 5. Petr Vincenz, 5. Jakub Tesárek, 8. Jakub Tesárek, 13. Petr Úlehla, 13. Lukáš Holásek, 16. Lukáš Holásek, 19. Petr Vincenz, 27. Lukáš Rada, 29. Lukáš Holásek, 29. Jakub Tesárek, 34. Lukáš Rada, 35. Lukáš Rada; rozhodčí: Vojtěch Saksa - Šimon Sekula; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Fabrika ? - Jakub Heralecký ?; po třetinách: 0:5, 1:4, 0:5;
36:00
34:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #34 Petr Vincenz (1:14).
33:31
28:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #98 Petr Úlehla (1:12).
28:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #85 Lukáš Rada (1:11).
26:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #79 Lukáš Holásek (1:10).
25:38
Vyloučen hráč #68 Jindřich Bobák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:55
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #21 Jakub Horák (1:9).
18:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #34 Petr Vincenz, asistoval #5 Marek Pařenica (0:9).
15:54
12:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #34 Petr Vincenz (0:7).
12:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #36 Dennis Boleloucký (0:6).
12:00
12:00
07:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #55 Marek Mattes (0:5).
04:58
04:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #34 Petr Vincenz, asistoval #13 Adam Veverka (0:3).
03:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada bez asistence (0:2).
00:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #34 Petr Vincenz bez asistence (0:1).
00:25
Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Saksa a Šimon Sekula.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Heralecký; hráči v poli: Nicolas Veselý, Petr Úlehla, Dennis Boleloucký, Marek Mattes, Jakub Tesárek
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Lukáš Fabrika; hráči v poli: Michal Odstrčil, Josef Novák, Adam Hittl, Ondřej Medek, Michal Pernička